Büyü

Büyü Yaptıran Kişi Büyüden Zarar Görür Mü

Daha önce büyü yaptırmamış ve ilk defa yaptıracak olan kişilerin en çok merak ettikleri soruların başında büyü yaptıran kişi büyüden zarar görür mü sorusu gelmektedir. Bunun tek bir yolu vardır o da medyumların hata yapmaları veya ortaya çıkan enerjileri doğru bir şekilde yönetememeleridir. Günümüzde olduğu gibi çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler insanların çok farklı amaçlar ile kullandıkları ve aynı zamanda sürekli olarak talepte bulundukları işlemlerdir.

Yüzlerce seneden bu yana insanların ilgilerini çekmiş olan bu işlemler de kimi zaman çok üçlü ve etkileri çok şiddetli olabilen işlemler yapılabilmektedir. Deneyimli bir medyum tüm işlemleri nasıl yapacaklarını bildikleri için insanlar da genellikle kendilerini güvende hissedebilmektedirler. Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler her zaman doğru bir şekilde yönetilmeli ve sadece etki altına alınacak olan kişiler değil işlemler ile alakası olan herkesin güvende olması sağlanmalıdır.

Özellikle kötü amaçlar ile yapılmakta olan karar büyülerde bu duruma çok daha fazla dikkat etmek gerekmektedir. Deneyimli bir medyum kara büyüleri yaparken sadece etki altına almak istediği kişinin değil aynı zamanda kendisinin veya işlemleri yaptıran kişilerin de çok ciddi bir şekilde risk altında olduğunu bilmektedir. Kimi zaman kontrolden çıkarak beklenmedik sorunlara neden olabilen bu işlemler de özellikle nurani varlıklar ile iletişime geçerek yapılmış olan işlemler de gerekli tüm güvenlik önlemleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde alınmalıdır.

Eğer insanlar ne yaptıklarını bilmeden hareket ederlerse kimi zaman geri dönüşü olmayan çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu sebeple özellikle ilk defa büyü şilemlerini yaptıracak olan kişilerin en çok sordukları soruların başında büyü yaptıran kişi büyüden zarar görür mü ve benzeri konular gelmektedir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu