Ritüeller

Papaz Ritüeli

Papaz ritüeli aslında tek bir ritüel değildir. Birden fazla amaçla yapılan, birçok farklı ritüelin genel adıdır. Papaz ritüelleri hem iyi hem de kötü amaçlarla yapılabilmektedir. Bir kişiyle mutlu bir beraberliğe başlamak, işlerin düzelmesi, sağlığa kavuşmak gibi amaçlar iyi amaçlardır. Ancak bir evliliği bitirmek, bir kişiyi delirtmek, bir kişinin işlerinin bozulmasına neden olmak kötü amaçlardır.

Papaz ritüeli yapmaya karar vermeden önce çok iyi düşünmek gerekmektedir. Çünkü son derece etkili bir ritüeldir. Çoğu kez bozmak imkansızdır. Bu nedenle kesin ve net bir şekilde karar vermek gerekir. Aynı şekilde bu ritüeli evde, kendi imkanlarınızla yapmanız mümkün değildir. Oldukça tehlikeli ve geri dönülmez sonuçlara sebebiyet verebilirsiniz. Bu nedenle öncelikle güvenilir bir Medyum hocaya başvurmak gerekmektedir. Medyum hocanın bilgi ve deneyimi sayesinde en etkili papaz ritüeli gerçekleştirilir.

Papaz Ritüeli Nasıl Yapılır?

Papaz ritüeli denince akla tek bir ritüel gelmemelidir. Amacına göre birçok farklı papaz ritüeli vardır. Buna göre de ritüelin yapılış şekli, kullanılan malzemeler ve ritüelin gerçekleştirileceği günler değişkenlik gösterir. Papaz ritüeli, Hıristiyanlık temelli bir ritüel olduğu için bu ritüeller sırasında genellikle Hıristiyanlıkta kutsal sayılan sembol ve dualar tercih edilir. Bu semboller Fatıma’nın Eli, Fleur-de-lis isimli zambak şeklinde sembol, Kelt haçı, İskandinav haçı, Melek Moroni heykelciği, pentagram, Aziz Petrus Haçı, kucağında ölü İsa mesihi tutan Meryem Ana heykelciği gibi semboller sık olarak kullanılır. İyi amaçlarla yapılan papaz ritüeli sırasında genellikle Fatıma’nın eli, Fleur-de-lis, Melek Moroni semboller kullanılır. Diğerleri ise kötü amaçla yapılan ritüeller sırasında sık olarak tercih edilir.

Papaz ritüelinin açık bir tarifi yoktur. İnternette ya da sosyal medyada papaz ritüeli adıyla paylaşılan tariflere itibar etmemeniz gerekir. Papaz ritüeli evde, kendi başınıza yapabileceğiniz ritüellerden değildir. Son derece karmaşık ve hassas bir süreçtir. Bu nedenle öncelikle papaz ritüeli konusunda tecrübeli bir Medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Medyum hoca isteğinize en uygun ritüeli gerçekleştirecektir.

Bir Kişinin Başarısız Olması İçin Papaz Ritüeli

Gerek iş gerekse sosyal hayatımızda sevmediğimiz, enerjimizin tutmadığı kişiler olabilir. Bu kişilerin mutsuz ve başarısız olması istenebilir. Bunun için yapılan çeşitli büyü ve ritüeller vardır. Papaz ritüeli de bu amaçla yapılabilmektedir. Ancak bunun kara bir büyü türü olduğunu ve tavsiye edilmediğini unutmamanız gerekir.

Başarısını ve mutluluğunu kıskandığınız kişinin hayatını tepe taklak edecek derecede etkili olan papaz ritüeline başvurmadan önce çok iyi düşünmek gerekmektedir. Çünkü bu tür ritüellerin geri dönüşü oldukça zordur. Ritüel fark edilip bozulsa dahi etkileri kalıcı olur. Çünkü söz konusu kişi psikolojik olarak yıpranır, çevresindeki itibarı zedelenir.

Sevmediğiniz kişinin ölmesine kadar gidecek bir ritüel tercih etmeniz durumunda Medyum hocaların çoğu size olumlu yanıt vermez. Eğer kişi size büyük zararlar vermişse ya da vermeye devam ediyorsa elinde ölü İsa’yı tutan Meryem Ana figürü kullanılarak papaz ritüeli gerçekleştirilir. Bu ritüelde İsa sevmediğiniz kişiyi, Meryem Ana ise onun yakınlarını temsil edecek şekilde ritüel uygulanır.

Karşılıksız Aşklar İçin Papaz Ritüeli Tarifi

Papaz duası, papaz ritüeli aşk hayatındaki zorlukları aşmak için başvurulan oldukça yaygın bir durumdur. Ne yaparsanız yapın karşılığını alamadığınız bir aşk için papaz ritüeli yapılabilmektedir. Eğer aşık olmasını istediğiniz kişinin sizinle yalnızca ilgilenmesini ve zamanla aranızda bir bağ olmasını istiyorsanız şirinlik büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde bir risk almadan, yalnızca ufak bir adım atarak hayatın doğal akışına çok fazla yön vermeden bir birliktelik kurma ihtimali oluşturabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişinin sizi delicesine sevmesini istiyorsanız daha tesirli ritüellere ihtiyaç duyulur. Sevdiğiniz kişinin size kör kütük aşık olmasını istiyorsanız bunun için Hıristiyanlıkla uğur getirdiğine inanılan bazı semboller kullanılır.

Bazı durumlarda ise evli erkeğin aşık olması istenir. Bunun için kişinin karısından soğuyarak, size aşık olmasını istersiniz. Bu tamamen kötü bir amaçtır. Bu amaçla yapılan ritüeller de kara büyü kategorisine girmektedir. Ancak kesin ve net kararlıysanız bu ritüel adet kanı ile yapılır. Adet döngünüzün ilk günlerinde akan birkaç damla kan size aşık olmasını istediğiniz erkeğe fark ettirilmeden içirilir. Bunun için kola, meyve suyu gibi fark etmeyeceği içeceklere katma yöntemi tercih edilmelidir. Eğer içecek içirme imkanı yoksa papaz ritüeli dışında başka bir ritüel tercih edilmelidir.

Papaz büyüsü, papaz ritüeli ile bağlanan erkek gece gündüz aynı kadını düşünür. Gece rüyasında o kişiyi görür, uykusunda onun adını sayıklar. Gün boyu o kişiyle birlikte olma hayalleri kurar. Sonunda ise dayanamaz ve o kişiye açılır. Birlikte olmak için her türlü riski göze alır. Bu şekilde bir kara sevdaya düşer.

Papaz Ritüeli İle Bağlama Duası

İlişkilerde bağ çok önemli bir unsurdur. Bağlılık konusunda sorun yaşayan kadın ya da erkek daima ilişkinin kötüye gitmesine neden olur. Bu nedenle çiftler bağlılık için birçok fedakarlık yapar.

Çiftler arasında yaşanan bağlanma sorunlarında papaz ritüeli uygulanabilmektedir. Evli, sevgili ya da nişanlı çiftler aralarındaki sorunlarda birlikte karar vererek bu ritüeli gerçekleştirebilir. Her iki taraf da Medyum hocaya birlikte giderek bağlılıklarını güçlendirmek amacıyla bir çözüm talep edebilir. Ancak doğrusu bu çok sık karşılaşılan bir durum değildir. Çünkü ilişkilerde özellikle erkek tarafı bağlılık konusunda sıkıntı çıkarırken, çözüm noktasında isteksiz davranmaktadır. Bu nedenle kadınlar tek başlarına medyum hoclara başvurarak sevdiği kişinin kendisine bağlanmasını istemektedir.

Papaz ritüeli ile bağlama duası son derece karmaşıktır. Bildiğiniz gibi Hıristiyanlık inancının kutsal dili Latincedir. Dolayısıyla papaz ritüeli sırasında Latince bazı dualar okunur. Bu duada sizin ve size bağlanmasını istediğiniz kişinin adı, anne adı, doğum tarihi gibi bilgiler kullanılır. Bu duayı sizin de günde 7 kere Medyum hocanın belirlediği saatlerde okumanız gerekir. 7 günün sonunda dua etkisini göstermeye başlayacaktır.

Papaz Ritüelinin Etkili Midir?

Papaz ritüeli yüzlerce yıldır yapılan birtakım ritüellerin genel adıdır. Bilinen en etkili ritüellerdendir. İyi ya da kötü amaçlarla yapıldıklarında etkileri çok kısa sürede ve kalıcı olarak kendini gösterir. Bu nedenle yaptırmadan önce iyice düşünmek gerekmektedir.

Papaz ritüelinin etkileri yapılış amacına göre değişiklik gösterir. Birini kendinize aşık etmek için yaptırdığınızda o kişi kısa sürede size karşı büyük bir aşk hissetmeye başlar. Evli bir çifti ayırmak için yapıldığında çift kısa sürede anlaşmazlığa düşer, aralarında kavgalar başlar ve hızlı bir şekilde ayrılık sürecine girerler. İş yaşamında başarılı olmak için yapıldığında işleriniz hızla düzene girer, kendi sektörünüzde parlayan bir noktaya gelirsiniz. Bir hastalığınızın iyileşmesi için yapıldığında, özellikle psikolojik rahatsızlıklarda hızla düzelme sağlanır. Bu örnekleri çoğaltmak mümkündür.

Papaz ritüeli her durumda tercih edilmez. Ciddi ve geçerli nedenlerin olduğu durumlarda yapılır. Bazı durumlarda özellikle papaz ritüellerinden uzak durmak gerekir. Örneğin; ev ya da araba almak, derslerinde başarılı olmak, üstündeki sıkıntıyı atmak, nazar değmemesi gibi basit durumlarda asla tercih edilmemelidir. Zaten Medyum hocaya başvurduğunuzda bu tür istekler için size papaz ritüeli uygulamayacaktır.

Papaz Ritüeli Kaç Günde Tutar?

Büyü ya da ritüellerin hızlı etki etmesi en çok istenen durumlardan biridir. Elbette bir duası ile büyük etkiler oluşturan medyum hocalar vardır. Ancak bu tür ani değişimler hem büyü yapılan kişi hem de etrafındaki kişiler tarafından kolayca fark edilir. Dolayısıyla o kişiler de büyünün bozulması yönünde adımlar atabilirler. Bu nedenle daima yavaş ancak kalıcı etki yaratacak ritüeller tercih edilmelidir.

Papaz ritüeli, yapılış amacına göre etki süresi değişen ritüellerdendir. Eğer iyi niyetlerle yapılırsa daha hızlı etki gösterirken, kötü niyetlerle yapılan ritüeller daha uzun sürede etkilerini göstermektedir. Kısa süreler 7 güne kadar olan sürelerdir. Uzun süreler ise 14 günden sonra başlar.

Evde Papaz Ritüeli Tarifi

Büyü yaptırmak isteyen birçok kişi bu işleri evden halletmek ister. Bunun için internette, sosyal medyada ya da büyü kitaplarında birçok ritüel tarifi yer almaktadır. Belki tutar diye bunları uygulamak başta basit gibi görünebilir. Ancak yanlış ritüel ya da herhangi bir ritüel sırasında yapılan bir hata istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir. Oluşan sonuçlar kalıcı hasarlar yaratabilir. Bu nedenle kesinlikle kendi başınıza bu tür riskli konulara girmemelisiniz. Sonuç olarak, evde yapabileceğiniz bir papaz ritüeli tarifi vermek imkansızdır.

Papaz ritüeli için öncelikle Hıristiyanlık inancına vakıf, havas ilmi sahibi bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum hoca size en doğru ritüeli uygulayacaktır. Bu ritüel sırasında sizin de evde ya da dışarıda yapmanız gereken bazı işlemler olabilir. Örneğin bir duayı sizin de belli zamanlarda tekrar etmeniz, herhangi bir sembolü muhafaza etmeniz ya da bir yere koymanız gerekebilir. Medyum hoca bu işlemleri size detaylıca aktaracaktır. Siz de işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlayarak ritüeli tamamlayabilirsiniz.

Papaz Ritüelini Bozmak Mümkün Müdür?

En etkili ritüeller arasında yer alan papaz ritüelini bozmak son derece zordur. Çünkü bu ritüel son derece karmaşık bir şekilde yapılır. Dolayısıyla tespit etme ve bozma işlemleri de aynı şekilde zor olmaktadır.

Papaz ritüelini bozmak için ilk olarak ritüelin varlığından kesin olarak emin olmak gerekmektedir. Ritüeli bozma işlemlerini medyum hocalar yapar. Siz Medyum hocaya papaz ritüelini bozma talebiyle gitseniz dahi eğer bir ritüel yapılmamışsa Medyum hocanın yapabileceği bir işlem olmaz. Dolayısıyla öncelikle bir ritüel yapılıp yapılmadığını sormak gerekir. Eğer kesin şekilde bir kişiye papaz ritüeli ile aşık etme, hasta etme, başarısız kılma gibi etkiler oluşturulmuşsa medyum hoca ritüeli etkisizleştirecek bozma büyüsü yapar.

Ritüelleri bozmak son derece karmaşık bir iştir. Bazen bir dua ile bile ritüelin etkileri ortadan kalkarken bazen sembol kullanmak ya da kullanılmış olan sembolleri bularak uygun şekilde imha etmek gerekmektedir. Bazı durumlarda sembolleri bulmak ya da imha etmek mümkün olmamaktadır. Bu durumda papaz ritüelini bozmak mümkün olmuyor. Bunun yerine ritüelin etkilerini tersine çevirecek yeni ve daha etkili bir ritüel uygulamak gerekiyor. Örneğin kocası papaz ritüeli ile başka kadına aşık olan adamın, karısına geri dönmesi için karısına aşık etme ritüeli uygulanır. Bir kişinin hasta olması için yapılan papaz ritüelini etkisizleştirmek için ise kişiye sıhhat ritüeli yapılır. Bu şekilde örnekleri çoğaltmak mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu