Ritüeller

Geri Getirme Ritüeli

Sevgi ve aşk gibi duygular insanın ruhsal durumu açısından daima ön planda olmuştur. Sevdiği kişiye kavuşan ve onunla mutlu bir birlikteliği olan kişiler genellikle hem fiziksel hem de ruhsal olarak sorunsuz bir hayat yaşarlar. Ancak sevdiğimiz kişiye kavuşsak da bazen arada sorunlar olabiliyor. Çeşitli nedenlerle sevdiğimiz kişiden ayrılmak zorunda kalabiliyoruz. Bu da hayatımızın her anında mutsuz olmamıza neden olabilmektedir.

Ayrılık sonrası hala seven taraf ilişkinin devam etmesi için bir çaba haline girer. Barışmak için her yolu dener. Tüm çabasına rağmen barışma sağlanamaması durumunda bazı özel ritüellere başvurabilir. Kişilerin iradesine hükmetme amacıyla yapılan bu ritüelleri hiçbir zaman kendi başınıza yapmamalısınız. Daima ilim sahibi, bu konularda özel güçleri olan medyum hocalardan yardım almalısınız.

İşin ehli olan medyum hocalar size en hızlı ve kesin sonucu sağlamak amacıyla gerekli ritüelleri uygular. Ancak işin ehli olmayan, insanları kandırma amacıyla ritüel uygulayan kişilerin işlemleri sonucunda istenmeyen sonuçlar doğabilir. İlişkilerde daha büyük sorunlar çıkabilir ya da geri dönülmez bir noktaya gelinebilir. Bu nedenle öncelikle kudretli ve havas ilmi sahibi bir medyum hocadan yardım almanız gerekmektedir.

Geri Getirme Ritüeli Nedir?

Geri getirme ritüeli, sevdiği kişi tarafından terk edilen ya da herhangi bir nedenle ayrılmak zorunda olan kişilerin başvurduğu bir ritüeldir. Evlilik, nişanlılık ya da sevgililik durumlarında yaşanan ayrılıklarda uygulanabilir. Üzerinden çok zaman geçen ilişkiler için de uygulanan, oldukça etkili bir ritüel olarak bilinir.

Geri getirme büyüsü, geri getirme ritüeli son derece etkilidir. Büyük sorunlar yaşanmışsa dahi birlikteliğin yeniden kurulmasını sağlayabilir. Kişilerin arasına uzun mesafeler de olsa etkili bir geri getirme ritüeli ile kısa sürede barışma sağlanır. Terk eden kişi bu kararından pişmanlık duyar, eski mutlu günleri düşünür. O günlere geri dönmek için her türlü yolu dener. Sizi arayarak pişmanlığını dile getirir. Hatta yeniden barışmak için büyük bir çaba içine girer.

Günümüzde ilişkiler çok kolay bitmektedir. En sağlam birliktelikler, ufak sorunlar için bitirilmektedir. Bu nedenle ayrılıktan memnun olmayan taraf çoğu kez gideni geri getirmek için çaba sarf eder. Konuşarak, yalvararak ve hatta birçok ödün vererek barışma ortamı sağlayamayan kişiler bu amaçlarına ulaşmak için bazı metafizik yollara başvururlar. Bunlardan biri de geri getirme ritüelidir.

Geri getirme ritüeli yapılış biçimi bakımından birçok farklılık gösterir. Hazır, herkese ve her duruma uyan bir ritüel tarifi yoktur. Ritüel kişilere ve onların arasında yaşanan duruma özel olarak hazırlanır. Dolayısıyla medyum hocaya durumunuzu açıklıkla ve tüm detaylarıyla anlatmanız gerekmektedir. Böylece en kısa sürede mutlu birlikteliğinizi yeniden kurma imkanı elde edebilirsiniz.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli

Sevdiği kişi tarafından terk edilmek en acı tecrübelerden biridir. Terk edilen kişi güven konusunda büyük sorunlar yaşar. Bu korku ile yeni birliktelikler kuramaz. Aynı zamanda sevdiği kişinin geri dönmesi için büyük bir çaba içine girer. İlişkide yaşanan sorun ne olursa olsun daima bir çözümü vardır.

Terk edilen sevgiliyi geri getirme ritüelini medyum hocalar yapmaktadır. Ritüele başlamadan önce medyum hocaya açık bir şekilde neden terk edildiğinizi anlatmanız gerekmektedir. Çünkü bazen terk eden kişi oldukça haklıdır ve geri getirme ritüeli yapılsa dahi kısa sürede yeniden sorunlar baş göstermektedir. Eğer varsa kendinizle ilgili değişmesi gereken sorunlara odaklanmanız gerekebilir. Bunun için medyum hoca size özel bir ritüel uygulayabilir. Daha sonra geri getirme ritüeli uygulanır.

Terk edilme nedeni başka bir kişi yani ihanet ise öncelikle sevgilinin o kişiden soğuması amacıyla bir ritüel uygulanır. Sevdiğiniz kişi söz konusu üçüncü kişiden soğuduğunda eğer size karşı duyguları varsa kendiliğinden geri gelecektir. Eğer sizi aklından çıkarmışsa size yeniden aşık olması için bağlama ritüeli yapılır. Böylece kişinin geri dönmesi iki aşamalı bir ritüel sayesinde tamamlanır.

Geri getirme duası, geri getirme ritüeli uygulanan kişi, sizden başka bir şey düşünemez hale gelir. Gün boyu aklında siz olursunuz, geceleri rüyasına girersiniz. Kişinin iştahı kesilir, sizinle mutlu günlerini düşünmeden duramaz. Bu şekilde kısa sürede size geri dönmek için adım atar. Sık sık sizi arar, buluşmak ister. Size sürprizler hazırlar, sizi ikna etmek için güzel sözler sarf eder. Böylece mutlu birlikteliğinize dönüş sağlarsınız.

3 Günde Etki Eden Geri Getirme Ritüeli

Hayatta yaşadığı zorluklar karşısında metafizik yöntemlere başvuran kişiler bu işlemlerin oldukça hızlı etki etmesini istemektedir. Söz konusu aşk hayatı olunca bu durum daha da sabırsız bir hal almaktadır. Medyum Hocamız en hızlı etki eden ritüeller konusunda uzmandır. Hocamızın bilgisi ve kudreti sayesinde dilekleriniz en kısa süre içinde yerine gelir.

3 günde etki eden geri getirme ritüeli, hocamızın en sık yaptığı ritüellerden biridir. Bu ritüel biten ya da bitme aşamasında olan birlikteliklerde uygulandığı için etkisi daha net görülür. Medyum hocamıza sevdiğiniz kişi ile birlikte çektiğiniz bir fotoğrafınızı vermeniz gerekmektedir. Beraber mutlu olduğunuz günlere ait olan bu fotoğrafı kullanarak oldukça etkili bir ritüel hazırlanır. Fotoğrafın arkasına birtakım semboller çizilir. Aynı anda özel olarak hazırlanmış dualar okunur. Daha sonra fotoğraf katlanır ve kırmızı bir ip yardımı ile bağlanır. Bir ağacın altına gömülür. Her gün, günde 3 kere medyum hocanın size verdiği dualar okunur. 3 günün sonunda ritüel tamamlanır. Böylece sevdiğiniz kişi size döner.

3 günde erki eden geri getirme ritüeli uygulamak için ilişkinin doğal nedenlerle bitmiş olması gerekmektedir. Yani sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız, hayatın normal akışına uygun sebepler aranır. Eğer sevdiğiniz kişiye soğutma büyüsü yapılmışsa ya da arada aldatma gibi bir durum varsa 3 günde etki eden geri getirme ritüeli uygulanamaz. Öncelikle ayrılığa neden olan sorunun çözümü için başka bir aşama uygulanır. Örneğin önce soğutma büyüsü bozulur ya da üçüncü kişiden soğuması için bir ritüel uygulanır. Bu da ritüelin 14 güne kadar uzamasına neden olur.

Geri Getirme Ritüeli Nasıl Anlaşılır?

Çevremizdeki ilişkilerde büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Her gün kavga gürültü, aldatma, terk etme, ayrılık, boşanma gibi sorunlar görülür. Bu sorunların bir günde çözüldüğü görülmemiştir. Ancak bazı durumlarda hiç de normal olmayan şekillerde sorunlar bıçak gibi kesilebilmektedir. Bu durumda çeşitli metafizik ritüellerin uygulandığı düşünülebilir.

Kendinize ya da çevrenize geri getirme ritüeli uygulandığından şüphelenmeniz için bazı emarelerin olması gerekmektedir. Geri getirme ritüeli uygulanan kişilerde şöyle değişimler gözlenir:

  • Kesin bir dille bitirilmiş ilişkilerde hızlı düzelmeler olması,
  • Eşini, sevgilisini aldatan kişinin kısa sürede pişman olması,
  • Büyük sorunlarla boşanan ya da boşanma aşamasına giren kişilerden bir tarafından bundan pişmanlık duyması,
  • Ayrılmak isteyen ve ayrılan kişinin çok pişman olması, normal olmayacak derece geri dönüş yapması,
  • Kendisine yapılan hatalara dayanamayıp ayrılan kişinin bu kararından hızlı şekilde vazgeçmesi,
  • Ayrılık sonrası bariz bir şekilde durgunluk halinin oluşması,

Bu durumda bir kişiye geri getirme ritüeli uygulandığından şüphelenebilirsiniz. Ancak bu durumdan kesin bir şekilde emin olmak için deneyimli bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yaşadıklarınızı medyum hocaya aktarmanız durumunda, medyum hoca sizin için durumu inceler. Eğer bir ritüel uygulandığından emin olursa bunu sizinle paylaşır. Böylece ritüeli bozma konusunda başka bir ritüel yaptırabilirsiniz.

Evini Terk Eden Kadını Geri Getirme Ritüeli

Geri getirme ritüeli sadece erkekler için uygulanmamaktadır. Birçok durumda kadınlar yaşadıkları olumsuzluklara karşı dayanamayıp evini terk etmektedir. Bu durum çocukların da kötü etkilendiği, mutsuz hayatlar oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kocaları ya da kayınvalideleri tarafından kadınlar için de geri getirme ritüelleri talep edilmektedir.

Kadınlar, erkeklere göre daha duygusal kararlar alabilmektedir. Bazen en ufak sorunda ayrılık kararı alırken bazen uzun yıllar yaşadıkları sorunlara karşı bu adım atılmaktadır. Bir kadına geri getirme ritüeli uygulansa dahi kısa süre içinde yine yaşadıklarına karşı dayanamaz bir hale gelebilir. Bu nedenle sorunları kaynağından çözmek gerekir. Bunun için kadını mutsuz eden sorunların yok edilmesine odaklanılmalıdır. Böylece uzun yıllar sürecek mutlu bir beraberlik kurulabilir.

Kadının evini etmesine neden olan sorunlar kocasının sorumsuzlukları, şiddet göstermesi, aşırı kıskançlığı, çocuklarına iyi babalık yapmaması, maddi olarak eşini zor duruma sokması, eşine gerekli ilgi ve sevgiyi göstermemesi ise bu durumda kocasına bağlama ya da aşk ritüeli uygulamak gerekir. Kadın, kocasındaki değişimi görürse kendiliğinden evine döner. Dönmemesi halinde geri getirme ritüeli uygulanabilir.

Geri Getirme Duası

Geri getirme ritüeli sırasında özel dualar okunur. Bu dualar yapılan işleme ve kullanılan sembollere göre Arapça, Farsça, İbranice ve Latince gibi kadim dillerden birinde olabilir. Örneğin geri getirme ritüeli sırasında papaz büyüsü yapılacaksa Latince dualar ve Hıristiyanlık inancına uygun semboller kullanılabilir. Aynı şekilde Yahudi büyüsü yapılması gereken durumlarda, İbranice dualar ve Yahudilik inancına uygun semboller kullanılır. Bu kararı medyum hoca verir. Bazı durumlarda medyum hoca Arapça bazı dualar okur.

Geri getirme duası kişilere ve durumlara özel olarak hazırlanır. Dolayısıyla internette hazır olarak paylaşılan dualara itibar etmemeniz gerekir. Geri getirme duasının içinde kavuşması istenen kişilerin adı, anne adı, doğum tarihi bilgileri yer almalıdır. Bunu da ancak dua bilen medyum hocalar hazırlayabilir.

Geri Getirme Ritüeli Nasıl Bozulur?

Geri getirme ritüelini bozmak son derece karmaşık bir işlemdir. Bu sizin kendi başınıza yapamayacağınız kadar zor bir süreç gerektirir. Öncelikle ortada bir ritüel olup olmadığını anlamak gerekir. Bunun için medyum hocaya danışmalısınız. Medyum hoca size ya da çevrenizdeki kişiye geri getirme ritüeli uygulandığını tespit ederse, bozmak için adım atabilirsiniz.

Geri getirme ritüelini bozmak için medyum hocadan yardım alınır. Medyum hoca öncelikle ritüelin nasıl uygulandığını öğrenir. Çünkü ritüeller ancak yapıldıkları şekilde bozulur. Eğer sembol ile ritüel yapılmışsa karşı sembolle, dua ile yapılmışsa karşı dua ile ritüel bozulur. Ritüel sırasında size ya da ritüel yapıldığından şüphelendiğiniz kişiye herhangi bir şey yedirilip içirilmişse bunu etkisizleştirecek bir yiyecek ya da içecek hazırlanır. Geri getirme ritüeli sırasında sık sık cinler ve hüddamlar kullanılır. Medyum hoca buna karşı kendi görevlendirdiği cin ya da hüddamlar kullanır. Eğer muska ile ritüel yapılmışsa, söz konusu muska bulunur ve uygun şekilde imha edilir.

Geri getirme ritüeli bozulduktan sonra kişi yeniden ayrılık kararı alır. Bu durumda yeniden bir geri getirme ritüeli yapılma ihtimali oluşur. Buna karşı medyum hoca bu ritüelin tekrarlanmaması için sizi koruyacak birtakım işlemler yapabilir. Böylece içinde olmak istemediğiniz bir ilişkiden sonsuza kadar kurtulmuş olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu