Büyü

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri birçok maddede sıralanabilirler. Büyülerin yapılma amaçlarına ve etkilerine göre aslında sihrin belirtileri arada değişiklikler gösterebilir. Her büyünün bir belirtisi vardır. Tüm büyüler kendi belirtilerine göre farklı bir şekilde kategorilendirilmelidir. Eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtisi, olumsuz bir amaç taşımaktadır. Büyüler, eşler için yapıldığında iki sebebi olmaktadır. Eşlerin kavuşması veya ayrılması amacı ile büyü yaptırılmaktadır.

Büyüler ve sihirler, medyumlar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanırlar. Eşlerden ikisine de birine de eşleri ayırma büyüsü yaptırılabilir. Eğer eşlerden biri ayrılmak istiyorsa diğer tarafa büyüyü hazırlatır. Eşler değil de bazen çevredeki kötü niyetli kişiler de intikam amacıyla, kötü niyetle, eşlerin ayrılması maksadıyla büyü yaptırabilir. Görüldüğü üzere burada eşlerden ya bir tarafın haberi vardır, büyüyü kendisi hazırlatmak için medyuma gider. İkinci seçenek de başka birinin bir çifte yani evli eşlere büyüyü hazırlatmasıdır.

Eşlerin Arasındaki Büyüler

Eşlerin arasındaki büyüler yani eşler için yaptırılan büyüler hem iyi hem kötü amaçlı olabilmektedir. Eşlerin arasını açma maksadı, aralarındaki ilişkiyi soğutma ve bozma sebepleri ile eşler için ayırma büyüleri yaptırıla bilinir. Medyumlar, eşleri ayırmak için büyüyü hazırlarken bazı kişisel bilgiler ve farklı materyallerden, söz ve yazılardan, şekil ve desenlerden yardım alabilir. Eşlerin arasındaki büyüler iki maddeye ayrılır. Bu maddeler iyi ve kötü amaçla yaptırılan büyülerdir. Eşleri ayırma için yaptırılan büyü kötü niyetlidir.

Eşleri ayırma amaçlı büyüler bazen iyi sebeple de olabilir. Eşlerden birinin çok kötü alışkanlıkları varsa ve diğer eş ya da ailesi, kurtulma ve ferahlama sebepleriyle de eşleri ayırmak için büyüler yaptırmayı tercih edebilirler. Sebeplerin çok değiştiğini ve sayılarının da çok olduğunu belirtebiliriz. Her insanın eşi ile ilgili yaşadıkları farklı olabilir. Bazen eşlerin ayrılması kötü değil iyi bir durum olabilmektedir. Dünya üzerinde birçok insan ve dert olduğunu unutmamak gerekir. Ayırma amaçlı, eşler için yaptırılan büyülerden devam edelim.

Eşleri Ayırmayı Sağlayacak Büyülerin Varlıkları Nasıl Anlaşılır?

Ayırma amaçlı, eşler için yaptırılan büyülerin varlığını nasıl anlayabiliriz sorusunu cevaplandıralım. Eşler birbirini istememeye ve birbiriyle yakınlaşmayı hiç arzu etmemeye başlarlarsa ve bu durumlar sebepsiz yere olursa büyü kaynaklı olabilmektedir. Bazı istisnai durumlarda bu sebepler büyü kaynaklı çıkmayabilirler ancak çoğu durumda büyü sebebiyle meydana geldiklerini biliyoruz ve bu tarz olaylara şahit olabiliyoruz. Halk arasında da bilinen ve herkesin çevresinde gördüğü durumlardan biridir bu, eşler arasında aniden anlaşmazlık olma durumu.

Bu durumlar için büyü şüphesi de hemen insanın aklına gelmektedir. Büyüler, eşleri ayırma amacıyla yapılmışlarsa eşlerde başka belirtiler de görülebilir. Eşler birbiri ile konuşmak istemez, birbirine hiç tahammül edemez, aynı evde durmak istemezler ve birbirleri ile yakın değil uzak olmak isterler. Eşler arasında birbirlerinin hareket ve tavırlarına bile dayanamama durumu söz konusu olur. Ayrıca eşler birbirlerini kötü insanlar olarak görür, aralarındaki sevgi yok olmaya başlar. Bu ve benzeri tarzdaki belirtilerin hepsi eşleri ayırmak için yapılan büyülerin belirtilerindendir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu