Büyü

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız sorusunu üzerimizde bir büyü olduğunu düşündüğümüzde mutlaka kendimize sormuşuzdur. Üzerinde büyü olduğunu veya yakınındaki bir kişide büyü olduğunu hisseden, gören kişiler ya kendi tecrübe ve bilgileriyle ya da medyuma danışarak bir büyünün varlığından emin olurlar. Büyü yapılmışsa çözmek, bozdurmak için büyü uzmanlarına medyumlara gidileceğini halk arasında da söyler, konuşuruz, bu durum bilinmektedir. Büyüler kim tarafından yapılmış sorusu da insan zihnini kurcalamaktadır.

Büyüler güçlü yazılarla, sembollerle, şekillerle, desenlerle, sözlerle ve materyallerle yapılırlar. Büyüye konu olan kişi veya kişilerin bazı kişisel bilgileri bazen de eşyaları büyülerde kullanılmaktadır. Büyü âleminde binlerce büyü çeşidi vardır ve bu büyülerin medyum veya büyüde uzman kişiler tarafından hazırlandığını bilmekteyiz. Büyülerin, ruh ötesindeki âlemde var olan canlılarla iletişime geçilerek yapıldığını ve bazı durumlarda cinlerden de yardım alındığı bilinen bir durumdur. Büyüleri yapan kişiyi peki nasıl anlayabiliriz?

Büyüleri Yapan Kişiyi Nasıl Anlayabiliriz?

Büyüleri yapan kişiyi anlamanın belli başlı yolları tabii ki vardır. Hayatımızda hepimizin çok yakın olduğu arkadaşları, aileden bazı kişiler, çevremizden dostlarımız, iş yerinden çok yakın arkadaşlarımız olabilir. İş, arkadaş, aile çevresinde her insanın çok yakın ve uzak olduğu kişiler mutlaka vardır. Büyü yapan kişi, bize büyüyü hazırlatan kişiyi, ilk olarak bizim hayatımıza fazlaca meraklı olmasından anlayabiliriz. Çok yakın çevrenizde, aşırı derecede güvendiğiniz kişileri bunun dışında tutabilirsiniz.

Ancak unutmayalım ki genelde büyü yaptıranlar, yakın çevreden insanlar çıkmaktadır. Büyü yaptıran kişi, birine büyü yaparsa her zaman o kişinin hayatını, özelini merak ettiğinden sıkça hayatı ile ilgili sorular sorar veya başkasından bilgi almaya çalışır. Çevrenizde sizin hayatınıza çok meraklı, hep sizin özel hayatınızı soran birileri varsa bu kişilerin size büyü yaptırmış olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Bu konularda dikkatli olursanız kimin, sizin gerçekten dostunuz olduğunu, kimin numaradan özel hayatınızı sorarak, size büyü hazırlattığını öğrenebilirsiniz.

Büyü Varsa Bozdurmak İçin Ne Yapmalıyız?

Büyü yaptırdığını düşündüğünüz bir kişi varsa, medyuma giderek kafanızdaki ismi sorarak uzmana onaylatabilirsiniz. Bazen birkaç kişinin bize büyü yaptırmış olabileceğini düşünürüz. Kafamızın içinde binlerce düşünce ile uğraşmak, bize büyü yaptıranı saatlerce haftalarca düşünmek oldukça vakit kaybıdır. Bu durum ile karşılaşmamak ve kendimizi de rahatlatmak adına tavsiyemiz, büyü yapma ve büyü bozmada tecrübeli, büyü çeşitleri konusunda deneyimli ve profesyonel olan uzmanlardan destek almanızdır.

Biri bize büyü yaptırdıysa genelde yakınımızdaki kişilerden biri çıkmaktadır. Büyü yaptıran kişi, karşı tarafı konuşturmak amacıyla onun yaşadığı sıkıntıları kendi de yaşıyormuş bahanesi yapar. Aslında amaç, sizinle ilgili tüm bilgileri öğrenmek ve hayatınızda iyiye giden olayları öğrenmek istemesidir. Büyü yaptıracakların taktiklerinden biridir bu konuşturma işlemi. Karşı tarafı konuşturarak, o kişiye kötü amaçlı büyü hazırlatmak amacıyla hayatındaki olumlu yönleri öğrenmek isteyecektir. Bunun için sizinle aynı derdi yaşıyormuş gibi davranarak, ağzınızdan laf almaya çalışırlar.

Biri Bize Büyü Yaptıysa Bu Kişiyi Bulabilir Miyiz?

Büyüler genelde kötü amaçlı yaptırılmaktadır ve zaten kötü amaçlı büyüde bize büyü yaptıran kişiyi bulmaya çalışırız. Büyü iyi amaçlı ise çoğu zaman iki taraf da büyüyü bildiğinden karşı tarafı bulmaya çalışmayacaktır. Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız sorusunu soranlar genelde kötü amaçlı ve kendisinden habersiz üzerine yapılmış olan büyüyü kimin yaptırdığını bilmek, öğrenmek ister. Biri bize büyü yaptıysa bu kişiyi bulmak için çevrenizdeki tüm insanların hal ve hareketlerini iyi gözlemleyiniz.

Etrafımızda bize büyü yaptıranlar, büyü hazırlatanlar genelde bizimle dalga geçerek ve saygısızca konuşmalarla bizi küçümseyerek kendilerini belli ederler. Biri size büyü yapıyorsa zaten size saygı duymayan ve sizi kıskanan bir insandır. Böyle kişilerin saygılı olmasını, düzgün davranışlarda bulunmasını beklemeniz hata olacaktır. Hayatınızdaki her olayda size müdahale eden, sizin fikirlerinize önem vermeyen kişilerden de size büyü yaptırdıklarından şüphelenebilirsiniz. Çünkü biri büyü yapıyorsa karşı tarafa karşı kötü hisleri vardır ve onun hayatını kendisi olumsuz yönlendirmek isteyecektir.

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Bileceğiz?

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl bileceğiz sorusuna cevap olarak yukarıda birçok belirti ve işaretten bahsettik. Bunun dışında başka belirtilerden de bahsedilebilir. Büyü yapan birinin zaten size saygılı ve hoşgörülü davranmasını beklemek çok büyük bir hata olur. Büyü yapan biri varsa genelde sizden bir konuda yardım istediklerinde çok nazik ve saygılı davranırlar. İşlerini gördükten ve sizden destek aldıktan sonra eski saygısızca davranan, küçümseyen tavırlarına geri dönerler.

Küçümseyici tavırlar ve benzeri şekilde davranan kişiler gerçek dostunuz olamaz. Dikkat etmeli ve gerçek dostlarımızı sadece çevremizde bulundurmalıyız. Büyüler, kötü amaçlı yaptırıldıklarında evlere, ev bahçesine veya kişinin vakit geçirdiği mekânlara koyulurlar. Özellikle de evinizde özel odalara, yatak odası gibi yerlere gizli giren birilerini gördüyseniz size büyü yaptırdığından şüphe etmelisiniz. Karşınızdaki kişi her daim size fikirleri ile olumsuzluk veriyor, negatiflikle hayatınızı doldurmaya ve yönlendirmeye çalışıyorsa da size büyü yaptıran kişi olabilmektedir.

Büyü Yapan Kişiyi Nasıl Anlarız?

Büyü yapan kişiyi nasıl anlarız sorusuna verilebilecek bir diğer seçenek de sorgulamaktır. Biri sizi çok sorguluyor, yaptığınız her konuda olumsuz sözler sarf ederek her adımınızda rahatsız edecek derecede sizi sorgulamaya devam ediyorsa da size büyü yaptıran kişi olabilir. Bu tarz olumsuz kişileri hayatınızdan çıkarmanızı öneriyoruz, unutmamak gerekir ki bize değer veren kişiler her zaman bizi sorgulamazlar, bize destek olarak önerilerini sunarlar. Kıskançlık olayları da büyü yaptırmak için en güçlü sebeplerdendir.

Halk arasında da genelde kendine büyü yaptırılmış olduğunu öğrenenler, ilk olarak çevresindeki kıskanç kişilerden şüphelenirler. Burada verdiğimiz örnekler, yüzde yüz büyü kaynaklıdır diyemeyiz. Bazen çevremizdeki kişilerin davranışlarının bu şekilde olması normaldir, kişilerin doğal halleridir ve bu büyü yaptırdıklarını kanıtlamaz. Ancak çoğunluk olarak büyü yapan kişiler genelde büyüyü yaptırdıkları kişilere bu şekilde davranırlar. Yazımızdan size büyü yapanları anlayabilir, isterseniz tecrübeli bir medyum eşliğinde bakım yaptırarak da size sihir yapanları öğrenebilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu