Ritüeller

Geri Döndürme Ritüeli

Aşkın insan hayatındaki yeri oldukça geniştir. Aşk duygusu neredeyse tüm hayatımızı etkisi altına alır. Aşk hayatımızda mutluysak, iş hayatında da aile hayatında mutlu oluruz. Hatta sağlık durumumuz bile aşk hayatımıza bağlıdır. Bedensel ve ruh sağlığımız mutlu bir aşk hayatıyla düzene girer. Ancak bunun tersi durumda, aşk hayatında sorunlar yaşayan kişinin hayatı zindana döner. Okuluna, işine odaklanamaz, sağlık sorunları baş gösterir, psikolojik durum olumsuz etkilenir. Dolayısı ile tüm insanlık tarihi boyunca aşkın bu denli ön planda olmasının birçok nedeni vardır.

Mutlu başlayan birçok ilişki çeşitli nedenlerle son bulabiliyor. Her iki tarafından da ayrılık kararı alması durumunda ilişki sorunsuz bir şekilde biterken, bazı durumlarda bir taraf ayrılmak istememektedir. Yine de mecburi olarak sevdiği kişiden ayrılan ya da terk edilen kişiler sevdiği kişinin geri dönmesi için birçok yolu dener. Konuşarak, ısrar ederek, hatalarını telafi etmeye çalışarak barış sağlayamayan kişiler metafizik yollara başvurmaktadır. Bu durumda medyum hocalardan geri döndürme ritüeli talebinde bulunmaktadır.

Geri Döndürme Ritüeli Nedir?

Geri döndürme duası, geri döndürme ritüeli, herhangi bir nedenle terk edilen ya da ayrılmak zorunda kalan kişinin, sevdiği kişiyi geri döndürmek amacıyla yapılan ritüellerden biridir. Sevdiği kişi tarafından tekrar sevilmek, sevdiği kişiyi terk ettiğine pişman etmek amacıyla geri döndürme ritüellerine sık olarak başvurulmaktadır.

Geri döndürme büyüsü, geri döndürme ritüelini yapmak için kesinlikle öncesinde bir ilişki yaşanmış olması gerekir. Herhangi bir ilişki yaşamamış kişilere geri döndürme ritüeli yapılmamaktadır.

Geri Döndürme Ritüeli Etkili Midir?

Sevdiği kişiden isteği dışında ayrılmak zorunda kalan kişiler yaşadıkları aşk acısıyla geri döndürme ritüellerine başvurur. Geri döndürme ritüeli, kudretli bir medyum hoca tarafından yapıldığı taktirde son derece etkilidir. Aynı zamanda kişilerin arasındaki bağın kuvvetine göre de etkisi değişmektedir. Birbirini gerçekten seven ancak çeşitli sorunlar nedeniyle ayrılık yaşayan kişilerde çok hızlı ve güçlü bir şekilde etkisini göstermektedir.

Sevdiğine bir an önce kavuşmak, eski mutlu günlerine dönmek isteyen kişiler yapılan ritüelin bir günde etki etmesini ister. Ancak unutmayın ki hızlı ancak geçici bir sonuç yerine geç ancak kalıcı bir sonuç tercih edilmelidir. Bu nedenle hızlı etkiden ziyade kalıcı sonuç amaçlanmalıdır. Bilge bir medyumun yaptığı ritüeller de kesin sonuç vermektedir. Bu nedenle acele etmemek gerekmektedir.

Geri döndürme ritüeli en fazla 14 gün içinde etkisini kesin bir şekilde gösterir. Bazı durumlarda 3 gün gibi kısa bir süre içinde bile etkisini gösteren ritüeller vardır. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu tür ritüellerde daha önce yaşanan ilişki ve ilişkideki dinamikler devreye girmektedir. Büyük hatalar, kavgalarla biten bir ilişkide geri dönüş çok zorken, ufak tefek sorunlar nedeniyle biten ilişkilerde bir dua ile bile kısa sürede istenen sonuç elde edilmektedir. Kesin ve etkili sonuç için medyum hocaya doğru ve dürüst bir şekilde yaşananları aktarmanız gerekmektedir.

Geri Döndürme Ritüeli Kimlere Yapılır?

Geri döndürme ritüeli çok yönlü bir ritüeldir. Dolayısıyla evli, nişanlı ya da sevgili olan kişiler bu ritüeli yaptırabilir. Tek şart daha önce yaşanan bir ilişki olmasıdır.

  • Sevgilisini aldatarak terk eden kişi için yapılabilir.
  • Eşini terk eden koca için yapılabilir.
  • Yüzük atan nişanlı için yapılabilir.
  • Kendi istediği ile ayrılan ancak daha sonra pişman olan kişiler de bu ritüele başvurabilir.
  • Çocukları boşanan kayınvalide ve kayınpederler de bu ritüeli yaptırabilir.

Geri döndürme ritüeli yapılacak kişinin yeni bir ilişkiye başlamamış olması gerekmektedir. Eğer kişi ayrılık sonrası yeni bir ilişkiye başlamışsa, evlenmişse ya da başkasıyla nişanlanmışsa geri döndürme ritüeli başarısız olur. Bu kişinin yeni ilişkisini bitirmesini istemek de kişileri ayırmak anlamına geldiği için kara büyüler grubuna girmektedir. Bu nedenle her medyum hoca bu tür ritüeller gerçekleştirmemektedir.

Bazı durumlarda eş ya da sevgililer üçüncü kişilerin kara büyüsüyle mutlu beraberliklerini bitirdikten sonra başka bir kişiyle beraber olmaya başlayabilirler. Bu durumda, bu kişileri ayırmak yanlış olmayacaktır. Çünkü kişi kendi irade ile ayrılmamıştır. Bir büyünün etkisiyle mutlu birlikteliğini bitirmiştir. Bu durumda öncelikle söz konusu büyü bozulur, daha sonra zaten o kişiyle olan ilişki biter. Çoğu durumda kişi eski eşi ya da sevdiğine kendi kendine geri döner. Eğer dönmezse geri döndürme ritüeli yapılabilir. Bunda bir sakınca yoktur.

Giden Kocayı Geri Döndürme Ritüeli

Evlilik kutsal bir müessesedir. Ancak günümüzde uzun yıllar süren, mutlu evlilikler kurmak son derece zordur. Çiftler arasında anlaşmazlıklar, aldatmalar, yalan ve şiddet gibi istenmeyen birçok sorun yaşanmaktadır. Bu sorunlar çekilmez bir hal aldığında ise birçok çift boşanmaktadır. Boşanmak dinimizde de yeri olan, çoğu kez mecburi bir durumdur. Ancak hem kadın hem de erkek için boşanmak zor bir süreçtir. Hele ki arada çocuklar varsa bir yuvayı yıkmak çok daha zor olmaktadır. Bu nedenle tüm toplum boşanmalar olmaması yönünde çaba göstermektedir.

Boşanmaların çoğu erkeklerin evlilikteki hatalarından kaynaklanmaktadır. Çoğu kez aldatan, evine vaktinde gelmeyen, eşiyle yeterince ilgilenmeyen, ailesine yeterli maddi destek sunmayan, çocuklarının ihtiyaçları konusunda hassas davranmayan ve eşine maalesef eşine şiddet gösteren taraf erkektir. Bu gibi sorunlara daha fazla katlanamayan kadınlar da eşleriyle tartışmalar yaşamaktadır. Bu tartışmalar sonucunda ya da başka nedenlerle erkekler de evlerini terk edebilmektedir.

Bir kadının, bir erkeğe muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durabilmesi son derece önemlidir. Ancak maalesef ki toplumumuzda kadınlar evlilikten sonra maddi ve manevi olarak eşlerine bağlı hale gelmektedir. Bu nedenle terk eden kocanın geri dönmesi için geri döndürme ritüellerine başvurulmaktadır. Eğer evlilik henüz bitmemişse, sadece ayrılık yaşanmışsa medyum hocanın etkili bir duası ile kısa sürede yeniden birliktelik sağlanacaktır. Ancak boşanma kesinleşmişse birtakım semboller kullanılmalıdır. Hatta kocanın düştüğü hatadan dönmesi için hüddam ilmine başvurmak gerekmektedir.

Sevgiliyi Pişman Etme Ritüeli

Özellikle sevgililik döneminde kişiler arasında çok sık şekilde ayrılıklar yaşanmaktadır. Çünkü arada aile bağı, ortak ev, evlilik, çocuk, yüzük gibi mecburiyetler yoktur. Bu nedenle en ufak tartışmada bile ayrılık kararı alınmaktadır. Bu durumdan şikayetçi olan taraf ise sevgilisinin bu huyundan vazgeçmesi, daha uyumlu olması için sevgiliyi pişman etme ritüeli gerçekleştirebilir. Sürekli ayrılma huyundan pişmanlık duyan sevgili sorunları çözmek için adım atar. Hemen kestirip atmaz. Böylece daha sağlıklı ve sağlam bir ilişki kurulmuş olur.

Sevgiliyi pişman etme ritüeli sırasında çiftlerin birlikte çektikleri bir adet fotoğraf kullanılır. Bu fotoğrafın arkasına medyum hoca tarafından bazı semboller çizilir. Aynı zamanda içinde çiftin adının geçtiği bir dua okunur. Bu şekilde ritüel tamamlanır.

Geri Döndürme Ritüeli Nasıl Anlaşılır?

Büyü gibi metafizik konular gerçek hayata güçlü bir şekilde tesir ederler. Sahte medyumların yaptıkları büyüler ya tutmaz ya da çok kolay şekilde anlaşılır. Ancak tecrübeli ve ilim sahibi bir medyum hocanın yaptığı bir ritüeli anlamak oldukça zordur. Çünkü medyum hoca kişideki değişimlerin yavaş ve fark edilmeden oluşmasını sağlar.

Geri döndürme ritüeli yapılan kişi, aldığı ayrılık kararından pişmanlık duymaya başlar. Ancak ilk olarak eski eşi ya da sevgilisini rüyasında sık olarak görür. Daha sonra gün boyu o kişiyi aklından çıkaramaz. Ayrılmasaydık daha iyi olurdu fikri kafasında oluşmaya başlar. O kişiyle yeniden iletişim kurmak, onunla vakit geçirmek ister. Eski güzel günler aklından çıkmaz. Bu nedenle ayrılık kararından vazgeçerek, yeniden barışmak için adımlar atmaya başlar.

Bir kişi kendisinde ya da çevresindeki bir kişiye geri döndürme ritüeli yapıldığından şüphe ettiği taktirde bundan emin olmak için kesinlikle bir medyum hocaya danışmalıdır. Çünkü her pişman olan büyü etkisinde olacak diye bir kaide yoktur. Ayrılıklar gibi barışmalar da doğal bir süreçtir. Bu nedenle bir büyü yapıldığından emin olmadan iftira atmamak gerekir.

Gideni Geri Döndürme Duası

Dua dinimizde de tavsiye edilen bir ibadet şeklidir. İsteklerimizi dua yolu ile Allah’a iletmek yapılması gereken, uygun hareketler arasında yer alır. Elbette dilimizden çıkan, kalbimizden geçen her dilek Allah tarafından duyulur. Ancak bazı durumlarda dileğinize en uygun şekilde dua etmek duaların daha hızlı kabul olmasını sağlayabilir. Bu nedenle güvenilir ve işin ehli kimseler tarafından hazırlanan dualar tercih edilmelidir.

Gideni geri döndürme duasında öncelikle giden kişinin adı ve kime geri döneceği geçmelidir. Bu kişilerin yaşadıkları sorunlara sünger çekmeleri ve yeniden mutlu bir beraberliğe adım atmaları için tılsımlı sözcükler bir araya getirilmelidir. Bunu da en iyi medyum hocalar yapmaktadır. İnternetten ya da dua kitaplarından okunan hazır dualar kişiye ve duruma özel olarak hazırlanmadığı için etkileri tartışmalıdır.

Medyum Hocamız kendini dua ve ilim yoluna adamış güvenilir hocadır. Kendi kapısına gelen biçare kimselere çare bulması ile meşhurdur. Maddi kaygılardan uzak, danışanlarının mutluluğu için tüm bilgi ve metafizik kudretini kullanmaktadır. Hocamızın kapısına gelen birçok hasta şifa bulmuş, yıkılan yuvalar yeniden kurulmuş, iş hayatında türlü aksaklıklar yaşayanların işleri yoluna girmiştir. Aynı şekilde kötü niyetli kişiler tarafından yaptırılan kara büyüleri bozmada da hocamız son derece beceriklidir. Hiç çekinmeden kendisine her türlü soru ve sorununuzu iletebilirsiniz.

Geri Döndürme Ritüeli Nasıl Bozulur?

Kendisinde ya da çevresindeki bir kişinin hal ve hareketlerinde birtakım değişimler fark ettiğinizde aklınıza büyü gelebilir. Kesin ve net bir şekilde biten bir ilişkiden sonra taraflardan biri büyük bir pişmanlık duyuyor, ısrarla ilişkiye yeniden başlamak istiyorsa geri döndürme ritüelinden şüphelenilebilir. Ancak öncelikle bu ritüelin kesin olarak yapıldığından emin olmak gerekir. Bunun için de güvenilir bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum hoca sahip olduğu ilim ile en kesin ve net bilgiyi sizlere aktaracaktır.

Geri döndürme ritüeli, mutlu bir yuvanın yeniden kurulması amacıyla yapılsa dahi kişinin özgür iradesine aykırı olduğu için memnuniyetsizlikle karşılanabilir. Kişiler kendi iradeleri dışında, metafizik yollarla yapılan işlemlere korku ve şüphe ile yaklaşır. Bu nedenle bu tür büyülerin bozulmasından yana olmaktadır.

Büyü, ritüel gibi işlemler yapıldığı gibi bozulmalıdır. Bu nedenle geri döndürme ritüelinin bozulması için öncelikle nasıl yapıldığını anlamak gerekir. Eğer geri döndürme ritüeli dua ile yapılmışsa dua ile bozulur. Herhangi bir malzeme kullanılarak yapılmışsa bu malzeme bulunarak uygun şekilde imha edilmelidir. Eğer devreye cin, hüddam sokulduysa bu varlıklar devreden çıkarılmalıdır. Son olarak herhangi bir sembole bağlanmışsa bu sembolü etkisizleştirecek bir sembol kullanılmalıdır. Bu şekilde kısa sürede geri döndürme ritüeli bozulur. Kişiler yeniden ayrılık kararı alır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu