Büyü

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır, eşlerin evlendikten kısa bir süre sonra davranışlarının değişmesi büyü belirtisi midir gibi soruların halk arasında sıklıkla sorulduğunu biliyoruz. Halk arasında bu duruma şahitlik eden çoktur, bazı yeni evlilerin birkaç ay sonrasında davranışlarının değiştiğini ve farklı davrandığını görürüz. Bu tarz durumlarda halk arasında da, yeni evlilere, üzerinizde büyü mü var acaba diye söylenilir çoğu zaman. Bu durum bazen şaka gibi karşılansa da aslında ciddiye alınacak, önemli bir durumdur.

Büyü ve sihirler medyumlar tarafından, şeytan ve cinlerden yardım alınarak yapılırlar. Güçlü ve kuvvetli tesire sahip olan büyülerin, birçok sebeple yapıldığını görebilmekteyiz. Eşler içinde, eşler arasını bozma amacıyla da birçok büyü çeşidinin olduğu halk arasında da bilinen bir gerçektir. Eşler arasında büyü varsa bunu nasıl anlayacağız durumunda iseniz öncelikle kendinizi ve eşinizi incelemeniz, davranışlarınızı sorgulamanız gerekir. Genelde bu durumlarda eşlerden biri büyü olduğunu anlar, diğeri ise büyüye pek ihtimal vermez.

Eşlere Yapılan Büyüler Neden Yaptırılır?

Büyüler eşler için yapılmışsa iki durum söz konusu olmaktadır. Eşlerden birine veya eşlerin ikisine büyü yaptırılabilir. Eşlere yapılan büyülerin az oranda bir kısmı iyi amaçla yaptırılabilmektedir. Mesela anne veya babalar çocuklarının evlilikte mutlu olması, eşlerin birbirlerini çok sevmesi, birbirine bağlı kalması için büyü yaptırmayı tercih edebilir. Büyülerden eşler için yaptırılanlarının büyük oranda bir kısmıysa kötü amaçla, intikam amaçlı veya herhangi bir kötülük niyetiyle yaptırılmaktadır.

İyi ve kötü amaçlı yaptırılan, eşler için büyülerin birçok sebeple yaptırılması söz konusudur. Büyülerin yaptırılma sebebine örnek verecek olsak binlerce madde sıralayabiliriz. Sebepleri genel olarak iki maddeye indirecek olursak sebepler iki türlüdür. Eşlerin arasının iyi yapılmaya çalışılması, eşlerin mutlu olması ve birbirlerine daha fazla âşık olmaları için de eşler için büyüler yaptırabilirsiniz. Kötü amaçla, eşlerin arasına soğukluk, uzaklaşma ve ayrılık sokmak sebebiyle de eşler için büyü yaptırabilirsiniz.

Eşlerin Arasında Büyünün Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Büyüler güçlü yazılarla, sembol ve şekillerle medyumlar tarafından hazırlanırlar. Sebepsiz bir yere evli olan çiftlerin yani eşlerin arasının aniden bozulması durumu aslında büyü habercisi olabilir. Bazı durumlarda sebep büyü değildir, normal nedenlerle yaşanan olaylar bu şekle gelmiş ve yaşanmıştır. Ancak sebep çoğunlukla büyüden olmaktadır. Eşlerin aniden birbirini istememesi durumu ve davranış değişiklikleri eşler arasındaki büyünün en gözde belirtilerinden sayılmaktadır.

Eşler arasında büyünün varlığı, eşlerin birbirini hiç istememesiyle de kendini gösterir. Eşler birlikte vakit geçirmek istemezler ve birbirlerinin sözlerine dayanamazlar. Birbirlerine tahammül edemeyen eşler birbirleri ile konuşmak bile istemez ayrıca birbirlerinin hal ve hareketlerine de gıcık olurlar. Bu ve benzeri durumların eşler arasındaki kötü amaçlı yapılan büyülere işaret ettiğini söyleyebiliriz. İyi amaçla eşler için büyü hazırlanmışsa, eşlerin davranışları olumlu yönde zamanla değişiklik gösterir. Eşler arasındaki büyülerin varlığı hakkında daha detaylı bilgi almak için bir medyumdan destek alabilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu