Büyü

Büyü Yapılan Kişide Belirtiler

Büyü yapılan kişide belirtiler ortaya çıkmaktadır ancak bu belirtiler herkeste aynı olmamaktadır. İnsanların kaderi, doğduğu gün ve saat, isimler farklı olduğundan dolayı büyüden etkilenme durumu da farklılaşır. Aynı büyünün iki kişiye yaptırılması sonucunda iki kişinin büyüden aynı oranda etkilenmesi durumu hiçbir zaman söz konusu olamaz. Kişilerin karakteri, özellikleri nasıl şahsa özelse ve orijinalse büyüden etkilenme durumları da her kişiye özel bir durumdur diyebiliriz. Büyü çeşitleri sayısı en az bin tanedir ve her geçen gün büyü sayısı da artmaktadır diyebiliriz.

Binlerce ve hatta daha fazla sayıdaki büyüler içerisinden hepsinin ne gibi etkilere sahip olduğunu açıklamamız oldukça geniş kapsamlı bir konudur ve sayfalara sığmaz. Vücutta bazı yerlerin, bölgelerin sıklıkla ağrımasından yoğun baş ağrılarına ve farklı davranış değişimlerinin meydana gelmesine kadar daha birçok örneği büyü yapılan kişideki belirtilere örnek olarak gösterebiliriz. Her büyüde farklı bir etki söz konusu olsa da tüm büyülerin yarattığı bazı etkiler vardır ki ortak olan, insanda belirti olarak çıkan, büyü sonuçlarının bazı durumlarının aynı olduğunu da söylemek mümkündür.

Büyü Nedir, Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

Günümüzde birçok çeşitte büyü vardır. Ruhlar âlemi ile iletişime geçen medyumlar farklı amaçlarla ve farklı özelliklere sahip nesnelerle, materyallerle büyüler yaparlar. Yazılar, semboller, simgeler, nesneler, işaretler, sözler, araç ve materyallerle büyü yapımı ve bozulması uygulamaları hazırlanır. Beşinci boyut, cinler ve ruh ötesi âlemiyle iletişime geçen medyumlar farklı tür ve özelliklerdeki büyüleri hazırlarlar. Büyü hazırlama süresi, her özellikteki büyü çeşidi için farklılaşabilmektedir.

Büyüler değişik objelerle, nesne ve materyallerle de yapılırlar. Büyülerin özellikleri titizlikle yapılması gerektiği ve yazı, şekil ve desen hazırlanılmasında da uzman iş gücüne gerek duyulmasıdır. Büyü etkisi çok güçlü olduğundan yapılan bir hata bile felakete yol açabilir. Acemi birisi büyü hazırlarsa yanlış yapar ve negatif olaylar yaşanır. İşinizi uzman medyum ile çözer, profesyonel medyumlardan sadece yardım alırsanız, büyülerinizin yapım ve bozulma aşamaları için yalnızca tecrübeli medyumlarla görüşürseniz en etkili sonuçları elde edersiniz.

Büyü Yapılınca İnsanda Ne Gibi Değişiklikler Olur?

Büyü yapılınca insanda farklı değişimler olur. Genelde her büyünün farklı bir etkisi insan üzerinde söz konusudur. Bazı belirti ve değişiklikler tüm büyülerin insan üzerindeki değişiminin ortak sonuçları arasına girmektedir. Evde farklı ev dışında çok farklı davranış sergileyen ve konuşan insanlarla bazen karşılaşırız. Bu durum istisna olarak normal olabilir ancak çoğunlukla büyüden kaynaklanan bir durumdur. Baş ağrısını ortada sebep yokken yoğun yaşamak ve yer değişikliğinde kişinin tamamen değişmesi çoğunlukla şahsa büyü yapıldığının göstergelerindendir.

Büyülerin sonucu olarak bazen çok sık kötü olay yaşarız ve nereye el atsak, adım atsak negatif bir olay yaşarız. Ayrıca büyülerin sonucunda evlilik veya iş kısmetlerinde de sürekli olumsuzluk yaşayabiliriz. Bu verilen örnekler bazı durumlarda normal, kişinin kendi yaptığı seçimler sonucunda da olabilmektedir. Ancak çoğunlukla bu olayların yaşanması büyü etkisindendir. Eğer kendinize ve etrafınızdaki çok yakın bir kişiye büyü yapıldığını düşünüyorsanız alanında en iyi medyumlardan biriyle görüşerek, destek almalı, büyü hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu