Vefkler

Geri Döndürme Vefki

İnsanlar için her zaman sevdikleri kişilerin onlardan ayrılmaları yahut terk etmeleri son derece üzücü ve aynı zamanda dayanılması zor bir durum olabilmektedir. Bu durumu tersine çevirmek ve yaşadığı ruhsal çöküntüyü en kısa zamanda atlatmak isteyen kişiler sevdikleri kişiyi geri getirmek için her şeyi yapabilirler. Geri Döndürme Vefki de bu yöntemlerden sadece biridir ancak en etkili yöntemlerden biri olarak görülür.

Giden kişiye ait bir eşya veya vücuduna ait bir parça ile aynı zamanda bazen sadece kişisel bilgilerle yapılabilen geri döndürme vefkinde sonuca ulaşmak neredeyse garantidir denilebilir. Çünkü kişinin ruhu bile duymadan maneviyatı güçlü insanlarında yardımı ile kişinin bilinçaltına etki edilmekte ve düşünce yapısı tamamen değiştirilmektedir. Yani geri getirilmek istenen kişi, terk ettiği kişiden nefret ediyor bile olsa ne olduğunu anlamadan kısa sürede yine eskisi gibi kendisine sevgi hisleri beslemeye başlayacak ve geri dönecektir. Toplum içinde geri döndürme vefkini deneyen ve çok olumlu sonuçlar alan çok sayıda insan olduğu bilinmektedir.

Yaşanan uzun süreli ilişkilerden sonra aradaki sevgi bağı yerini gitgide alışkanlığa bırakır ve ayrılık iki taraf içinde çok zor bir hale gelir. Bu nedenle yaşanması muhtemel bir ayrılık iki taraf içinde büyük bir yıkım olur. Geri döndürme vefki, amacına bakıldığında masum ve iyi niyetli bir büyü olarak görülebilir. Fakat işin detaylarına inildiğinde veya yanlış ve abartılı bir uygulama yapıldığında büyü ile etkilenmek istenen kişi, istenilenin aksine büyü kişiden daha fazla uzaklaşabilir veya zamanında büyü bozma işlemi yapılmazsa bu büyünün de etkisi ile büyük psikolojik sorunlar yaşayabilirler.

Bu nedenle sadece geri döndürme vefki değil tüm büyülerde çok dikkatli davranılmalı ve her şey dozunda bırakılmalıdır. Zaten kısa sürede etkisini göstermekte olan geri döndürme vefkinde, sonuç alındıktan sonra zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yapmak ve büyü yapılan kişinin manevi açıdan rahatlamasını sağlamak en doğru hareket olacaktır. Büyü yapılan kişilerde gözlenen en önemli değişiklikler arasında, ani ve fevri hareketler, sıkıntı hali, sık ve aşırı terleme, hareketlerde ve konuşmalarda tutarsızlık, bazen hareket ve konuşma güçlüğü ile aşırı kararsızlık halleridir. Bu belirtilerin ortadan kalkması için istenen sonuç alındıktan sonra mutlaka büyü bozulmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu