Büyü

Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, eşimize büyü yapıldığını anlayabilir miyiz veya sevgilimize, nişanlımıza büyü yapıldıysa bunun belirtileri nelerdir gibi soruların cevabı aslında birbirine yakın cevaplardır. Buradaki büyülerin yaptırılma amacı, birbirini seven iki kişiden birini kötü amaçla etkilemektir. Kocaya yaptırılan büyüler, karı koca arasını yani eşlerin arasındaki iyi ilişkiyi bitirme amacıyla genelde yaptırılmaktadır. Kocaya büyü yapıldığının belirtilerinden önce büyünün tanımından biraz bahsedelim.

Büyü veya sihir kavramları oldukça yakındır ve birçok ortak özelliğe de sahiptir. Büyüler ruh ötesi, ruh âlemi varlıklarından yardım alınarak medyumlar tarafından hazırlanırlar. Büyü, güçlü etkilere sahip mistik bir kavramdır. Gizemle ilgili yani mistik özellikteki büyü kavramı, her toplumda kullanılan bir uygulama olarak bilinmektedir. Çok gelişmiş toplumlarda da yaptırılan büyüler, yazı, şekil, desen, sembol ve sözlerle hazırlanırlar. Farklı âlem boyutlarındaki varlıklarla medyumlar büyü, sihir hazırlama işlerini profesyonelce yapmaktadırlar.

Büyü Eşimize Yapıldıysa Nasıl Anlarız?

Büyü eşimize yapıldıysa nasıl anlayacağız sorusunda durumu ikiye ayırmak gerekir. Eş olarak bahsedilen burada erkektir, kocadan bahsediyoruz. Diğer seçenek ise kadından bahsetmektir. Karı koca arasında büyü varsa iki tarafa da yapılabilmektedir. Konu bazen kadın bazen erkek olmaktadır. Bu yazıda konu kocaya sihir, büyü yaptırılmasıdır. Büyü kocaya yaptırılmışsa bunu nasıl anlarız konusunda bazı belirtiler vardır, bu durumlardan kocanıza büyü yaptırıldığından şüphe duyabilirsiniz.

Kocaya büyü yapıldıysa eşinizin davranışları, hal ve hareketleri yüzde doksan veya daha fazla oranda değişecektir. Büyüyü birçok kişi, çevrenizden biri veya birileri yaptırmış olabilir. Hangi amaçla kocanıza büyü yaptırıldıysa o yönde bir değişim, farklı belirtiler söz konusu olabilmektedir. Evinizde zift, domuz yağı gibi durumlar ile karşılaştıysanız yani evinizdeki herhangi bir eşyaya bu maddelerin sürülmüş ya da üzerine dökülmüş olduğunu gördüyseniz kocanıza bir büyü yaptırılmış olabileceğinden şüphe duyabilirsiniz.

Kocamıza Büyü, Sihir Yapıldıysa Nasıl Biliriz?

Büyünün kocaya yaptırılmış olması durumunda bazı belirtilerden bunu anlayabiliriz. Zift, domuz yağı gibi maddeler evin herhangi bir yerinde ise kocanıza büyü yaptırılmış olabilir. Bunun dışında eşinizin davranışları inanılmaz bir şekilde değişikliğe uğrarsa ve eskisi gibi davranmıyorsa da eşinizde bir büyü olabilir. Sevgi, hoşlanma, beğeni, aşk duyguları ile evlendiğiniz kocanız birdenbire soğuklaşır ve araya mesafe koyarsa, sizden çok uzak durmaya başlarsa bir kocaya yaptırılmış büyünün varlığı burada söz konusu olabilmektedir.

Kocanızla ilk evlendiğinizde aranız gayet iyiyse ve son zamanlarda birden, bir saniye içinde tartışma yaratabilen bir kocaya dönüştüğüne şahit oluyorsanız da kocanıza yapılmış bir büyüden şüphe duyabilirsiniz. Sürekli evde tartışma ortamı oluyor, ortam geriliyor ve eşiniz her hareketinizden kavga çıkartmaya çalışıyorsa bu durumlarda da kocanıza büyü, sihir yaptırılmış olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Sevecen kocanız gitti yerine kavgacı bir koca geldiyse arada bir büyü olabilir, medyuma danışarak da durumu kesinleştirebilirsiniz.

Kocaya Yaptırılan Sihir, Büyüler Nasıl Bilinmektedir?

Kocanızla önceden aranız iyiyse ve bu durum değiştiyse şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Eşiniz sizinle yatağa girmek ve sizinle yakınlaşmak istemiyorsa şüphelenebilirsiniz. Daha önceleri sizi seven ve sizinle yakınlaşmaktan da hoşlanan eşiniz, birdenbire tersine dönmüşse büyüden şüphelenilebilir. Kocanız mesela televizyon karşısında sürekli uyuyarak, bu mekânda yatmak istiyorsa ve bir türlü çeşitli bahanelerle yatağa gelmemek için birçok sebep uyduruyorsa da kocanıza büyü yapılmış olabilir.

Kocanız sizinle ilişkiye girmemek, yakınlaşmamak için bazı saçma ve olmayan sebepler uydurabilir. Genelde büyü etkisi ile eşler; çirkin, kilolu ve kötü kokulu olarak görülmeye başlanabilmektedir. Bunlar aslında kadında olmayan ama büyü etkisi ile erkeğin gördüğü durumlardır. Koktuğunu, kilosunun olduğunu ve çirkin bir kadın olduğunu söyleyerek aslında büyü etkisi ile karısını, eşini kırarak, onu üzer. Bu ve benzeri durumlar kocaya büyü yapıldığını gösteren belirtilerden bazılarıdır. Büyü tesirinde olan kocanız kendini bu davranışlarla belli ettirir.

Eşinize Büyü Yapıldıysa, Büyünün Varlığı Nasıl Bilinir?

Büyü kocanıza yapıldıysa bu ve benzeri büyülerin yaptırılma sebepleri çok farklı olsa da bazı belirtiler ortaktır. Kocanıza büyü yaptırıldığında kendi çocuklarını birdenbire sevmemeye ve görmemeye de başlayabilir. Bu durum çok açık bir şekilde kendini gösterebilir. Sevgi ile size bakan kocanızın bakışları birden soğuk ve anlamsız gelir. Büyü öncesi tam tersi iken birdenbire büyü ile çok değişir. Kocanızın kendi çocuklarını, çocuklarınızı sevip, bağrına basarken birden uzaklaşması büyü belirtilerindendir.

Bazı evliliklerde çocuk olmayabilir, yeni evlenilmiş de olabilir. Çocuksuz ailelerde karı koca arasında kocaya büyü yapıldığı ise şu şekilde ortaya çıkabilir. Kocanız çocuğunuzun olmasını isterken birden çocuk olsun istemez ve fikirleri ters döner yani değişir. Bu ve benzeri durumlarla karşılaşan kadınlar bilmelisiniz ki kocanıza bir büyü yaptırılmış olabilir. Kocanızı dikkatlice gözlemleyin ve davranışlarını inceleyin. Büyü öncesi kocanız ile son zamanlardaki kocanızın hali arasında çok fark varsa, kocanızın davranışları çok değişmişse büyü varlığı bilinebilir.

Kocaya Büyü Yapıldıysa Ne Yapmalıyız?

Kocaya büyü yapıldıysa bu konuda bazı belirtilerin ortaya çıktığından ve yukarıda saydıklarımızdan, yaşanılan olaylar varsa bir büyünün varlığından söz edilebilir diye bahsettik. Yukarıda, kocaya yapılan büyüde kocanın nasıl davranacağına dair örnekler verdik. Bu örneklerden biri veya birkaçı ile karşılaştıysanız kocanıza büyü yaptırılmış olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Bazen durumun büyü ile alakası yoktur, istisnai bu tarz olaylar da olabilmektedir. Ancak bu davranış değişimleri çoğunluk olarak büyü kaynaklı çıkmaktadır.

Kocanıza büyü yaptırıldığından eminseniz uzman, tecrübeli bir medyuma giderek eşinize ve size bakım yaptırmanız en iyisi olacaktır. Kocanıza büyü yapıldıysa, sabırlı olun ve dikkatli bir şekilde gözlemlediğiniz, kocanızın davranışlarını uzman medyumla paylaşın. Medyumlar büyü konusunda uzmanlardır ve profesyoneldirler. Kocanız üzerindeki büyüyü hemen çözdürmeye deneyimli bir medyuma gidin ve eşinizle beraber eski güzel günlerinize çabucak dönün. Büyü yapma ve bozma konusunda profesyonel olan medyumlardan yardım alarak, işin uzmanından kesin sonuçlarla dönecek, kocanızdaki büyüyü kısa sürede bozdurabileceksiniz.

Medyum Sezai

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu