Büyü

Medyumlar

Medyumlar yaptıkları çok özel işlemler ile insanların bu alana olan ilgilerinin tarihin her döneminde taze kalmasını ve sürekli olarak bu kişilere karşı saygı duymalarını sağlamıştır. Diğer mesleklerle en ufak bir benzerliği olmaması ve kesinlikle çok uzun zaman süren eğitimlerle işlemlere başlanabilen çok sıra dışı bir meslek olmasından dolayı medyumluk herkesin yapamayacağı son derece zor ve meşakkatli bir meslektir.

Hatta kimi medyumların sıradan insanlardan ayrı olarak çok daha özel ve bazı manevi güçlere sahip olmaları bu mesleği en özel kılan husustur. Örneğin bazı medyumlar manevi alemler ile çok rahat bir şekilde iletişime geçebilmekte ve gerek olduğu takdirde cinleri de işlemlerinde kullanabilmektedir. Bu durum tabi ki sıradan kişiler için mümkün olmayan hatta son derece ürkütücü ve itici bir durumdur.

Fakat bu kişiler herkesten farklı olarak sahip oldukları bu özel yetenek ve bilgiler sayesinde bu zor gibi görünen işlemleri çok basit ve hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Zaman zaman insanların duydukları ve çoğu asılsız olan duyumlarla hareket etmekte ve özellikle medyum seçimi konusunda sürekli olarak göz ardı etmektedirler. Halbuki bu hususta en önemli konu medyum seçimidir ve kesinlikle uzman medyumlar ile çalışmanın öneminin çok iyi bilinmesi gerekmektedir.

Zaten geçmiş dönemlerde yapılan başarısız işlemler incelendiğinde özellikle insanların yanlış veya sahte medyumlar ile çalışmalarından dolayı mağdur oldukları görülecektir. Medyumlar hakkında detaylı bilgi medyum yorumları sayfamızı inceleyiniz. Medyumlar hakkında yorumlara yer verdiğimiz sayfamızda medyumlar hakkında bilgi edinebilir ve medyumlar hakkında yorumlarınızı çekinmeden paylaşabilirsiniz.

Büyü çeşitleri hakkında kısa bilgi;

 • Aşk büyüsü sevdiğiniz veya arzu ettiğiniz kendinize aşık etmenizi sağlayan etkili büyülerin başında gelmektedir.
 • Bağlama büyüsü çiftler arasındaki bağı güçlendirmek amaçlı yapılan çalışmalardır.
 • Evlilik Büyüsü, evlilik ile alakalı yersiz korkuları düşünceleri yahut aradaki engelleri kaldırmak amaçlı yapılır.
 • Geri Getirme Büyüsü, herhangi bir sebeple ayrılan ve terk edilen kişiler tarafından tercih edilen ve yapılan çalışma ile kişilerin yeniden bir araya gelmeleri amaçlanır. Bu çalışma en çok tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.
 • Papaz Büyüsü, bilinen en eski aynı zamanda en etkili büyülerdir. Papaz büyüleri birçok amaç için yapılan ve çok fazla deneyim bilgi gerektiren bir büyüdür.
 • Ayırma büyüsü, genelde iyi niyetli olarak tercih edilmeyen çalışmaların başında gelmekte ve bu türden büyülerle evli çiftlerin ve sevgilileri birbirlerinden ayırdıkları bilinmektedir. Ancak bazı durumlarda haklı nedenler olabilmektedir.
 • Adet kanı büyüsü, bu çalışmanın yapılışı yedirme veya içirme ile yapılmasından dolayı kısa sürede çok etkili sonuçlar vermektedir. Adet kanı ile yapılan büyü erkeği aşık bağlamak amaçlı yapılır.
 • Soğutma büyüsü, ayrıma büyülerinde olduğu gibi neredeyse amaç ve tercih aynıdır. Bu büyü çiftler veya sevgililer arasına tartışma gerginlik sokmak kişileri birbirlerinden soğutmak veya ayırma amaçlı yapılır.
 • Kaşık büyüsü, bayanlar tarafından tercih edilen bu büyü ile eşleri veya sevgilileri arasındaki aşkı muhabbeti artırmak amaçlı yapılır.
 • Canbar aşk büyüsü, bilinen aşk büyülerinden çok daha etkili sonuçlar veren bir büyüdür. Asya aşk büyüleri arasında yer alan bu büyüler kısa sürede amacına uygun olumlu sonuçlar vermektedir.
 • Kısmet açma büyüsü, genelde üzerinde şanssızlık tabiri caiz ise “elime neye atsam kuruyor” diyenlerin veya bir türlü aradığı hayat arkadaşını bulamayan hayalindeki yuvayı kuramamaktan yakınan bayan ve erkeklerin tercihidir.
 • Sabun büyüsü, bu büyü bazen çok kötü amaçlar için tercih edilmektedir. Bu çalışma hakkında detaylar için ilgili sayfaya bakınız.
 • İkna etme büyüsü, herhangi bir konuda karar vermekte zorlanan kişiler için yapılmaktadır. Ancak çoğunlukla evlilik kararı almakta zorlanan erkek veya çiftlerin ailelerinden kişilerin bu evliliğe onay vermemesi durumunda ikna edilmeleri amacıyla yapılır.
 • Domuz yağı büyüsü, bu çalışma kişilere zarar vermek amaçlı yapılır. Yapılan çalışma sonucunda kişiyi her türlü sıkıntıya sokmak amaçlı ve yapılan çalışmalar içinde en zahmetlisi ve yapılması zor büyülerin başında gelmektedir.
 • Büyü bozma, büyüler kısa konular değil ve büyüler genelde çevremizde bizi sevmeyen kişiler tarafından yapılan veya yaptırılan kötü uygulamalardır. Bu türden uygulamalar iş veya sosyal hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Bu konuda detaylar için bize ulaşabilirsiniz.
 • Vefkler, vefk birçok amaç için yapılan yazılı dua şekli diyebiliriz. Ancak kişiye özeldir ve bir başkası üzerinde etkisi yoktur. Aşk vefki, bağlama vefki, evlilik vefki en çok tercih edilen vefk çeşitleridir.

Yapılan her çalışmanın bilgi deneyim gerektirdiğini bir kez daha hatırlatalım. Yapılan çalışmalar hakkında veya herhangi bir medyum hocadan almış olduğunuz hizmeti sitemizde yorum kısmına yazabilirsiniz.

Medyumlar hakkında bir başka önemli konu ise medyum olduğunu iddia eden birçok sahte medyumun olması. Bu sahtekâr medyumlar türlü yalanlarla insanların sorunlarını fırsat bilerek onları kandırmaktadır. Sahtekâr medyumlar ve onların yalanlarına kanmayın.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu