Ritüeller

Aşk Ritüeli

Aşk, kadim zamanlardan bu yana insanların en yoğun yaşadığı duyguların başında gelmiştir. Aşk uğruna savaşlar yapılmış, insanlık tarihini dahi etkileyen olaylar gerçekleşmiştir. Sıradan insanların da hayat yolunu belirleyen en önemli duygudur aşk. Hem kadınlar hem de erkekler aşk duygusunu oldukça yoğun yaşarlar. Dolayısıyla aşk uğruna birçok fedakârlıklar yapılır, emekler verilir.

Aşk Ritüeli Nedir?

Aşkın insan hayatındaki yeri oldukça büyüktür. İnsanlar aşk hayatında yaşadığı sorunları çözmek için her yolu dener. Elbette herkesin yaşadığı sorunlar farklılık gösterir. Kimisi hiç karşılık göremediği sevdiğine kavuşmak ister, kimisi herhangi bir nedenle ayrıldığı kişiyle yeniden bir araya gelmek için çabalar ya da başkasıyla birlikte olan birine kara sevdaya tutulmuştur.

Bilindiği gibi insanlar elde etmek istedikleri her türlü maddi ya da manevi değerde doğaüstü yollara başvurur. Neredeyse her gün isteklerimizin gerçekleşmesi için dualar ederiz. Bazen de bunun için adaklar adarız. Ancak ne yaparsak yapalım istediğimizi elde edemediğimizde çeşitli metafizik yollara başvururuz.

Ritüel diğer adıyla ayin; belli bir sıraya göre belirlenmiş olan ve bu sıraya uyularak yapılan dini törendir. Bu törenler sırasında birçok özel sembol ve dua kullanılır. Aşk ritüeli ise bir kişiyi kendine aşık etmek ya da aşkını pekiştirmek için yapılan ayindir.

Aşk Ritüeli Neden Yapılır?

Aşk ritüelinin tanımını açıkladık. Tanımda da belirttiğimiz gibi aşk ritüeli, birinin size aşık olması ya da aşkının pekişmesi için yapılır. Eğer aşık olması istenen kimse bekar ise yani birinden ayırma amacıyla aşk ritüeli gerçekleştirilmeyecekse bu ak bir ritüeldir. Ancak evli ya da nişanlı kimseyi aşık etmek için yapılırsa bu kara bir ritüeldir.

Aşk büyüsü, aşk ritüeli çok geniş bir alana sahiptir. Çünkü aşk çok kuvvetli bir duygudur. Dolayısıyla birçok farklı amaçla yapılır. Aşk ritüelini kadın ya da erkeklere yapmak mümkündür.

  • Eşine bağlı olmayan karı ya da kocayı eşine bağlamak için,
  • Aşkına karşılık vermeyen kişiyi aşık etmek için,
  • Nişan atan nişanlıların barışması için,
  • Boşanan çiftlerin tekrar bir araya gelmesi için,
  • Birlikte olduğu kişinin daha çok ilgilenmesi ve sevmesi için

Aşk ritüeli yapılabilmektedir.

Aşk Ritüelini Kimler Yapabilir?

Aşk duasının aksine aşk ritüeli özünde bir büyüdür. Büyüler de daima alanında ehlileşmiş, bilge medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bir ritüelin etkili olabilmesi için kişiye özel olarak yapılması gerekir. Her ritüel her kişide etki etmez. Hatta bazen istenmeyen ve geri dönüşü mümkün olmayan, olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle kesinlikle kudretli bir medyum hocaya danışmak ve aşk ritüelinin yapılmasını talep etmek gerekmektedir.

Son yıllarda, özellikle internetin hayatımızdaki yerinin genişlemesi ile birlikte birçok farklı sitede aşk ritüeli tarifi adı altında bilgiler verilmektedir. Öncelikle bunlara itibar etmemeniz gerekir. Çünkü ritüelde kullanılacak olan eşyalar, semboller ve dualar size özel olarak seçilmelidir. Ritüellerde kullanılan duaların çoğu Arapça, İbranice, Farsça gibi kadim dillerden olduğu için bu duaların telaffuzu kesinlikle bu alan hakim medyum hocaların dilinden çıkmalıdır.

Ayrıca ritüel sırasında hüddam, cin, ruh gibi metafizik varlıklar devreye girebilir. Bu varlıklara hükmetmek, onları yönlendirmek ve onlarla iletişime geçmek sıradan insanların yapabileceği işlemler değildir. Hüddam ilmine vakıf, kendini bu alanda ispat etmiş medyum hocalardan yardım talep etmek gerekir.

Aşk Ritüeli Nasıl Yapılır?

Aşk ritüeli, özel bir ritüeldir. Hazır bir tarifini vermek oldukça zordur. Öncelikle büyü, vefk ilmi, hüddam ilmi gibi olgulara vakıf bir medyum hocaya danışmak gerekir. Bu konularda ehil olan hocamız, Medyum Hoca tüm ritüelleri kişilere özel olarak gerçekleştirir. Hocamızın makamına gelme imkanı olan kişiler sitemize yer alan adresten, eğer gelme imkanınız yok ise Whatsapp üzerinden hocamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Hocamızın gerçekleştirdiği aşk ritüelinin genel hatları ise bellidir. Birbirine aşık olması istenen kişilerin adı, anne adı, doğum yeri ve doğum tarihi verilir. Bu bilgilere uygun olarak bir aşk ritüeli duası hazırlanır. Daha sonra bu dua belli semboller kullanılarak ve ritüele uyularak okunur. Bu işlemler genellikle hocamız tarafından gerçekleştirilir.

Hocamızın uygun görmesi halinde ise aşk ritüeli yaptıran kişi de evde belli saatlerde bu duayı okur. Aşk ritüeli için en uygun saatler imsak saatinden ve yatsı ezanından sonraki saatlerdir. Ritüeli gerçekleştirecek kişi abdestini alır, temiz ve loş ışıklı bir odada hocamızın hazırlamış olduğu duayı okur.

Aşk ritüeli sırasında hocamız tılsım, muska, sabun, kilit, kaşık, at nalı, tırnak, ip, sirke, çeşitli baharatlar, tuz gibi malzemelerin kullanılmasını gerekli görebilir. Bu durumda bu malzemeleri hazırlamak gerekir. Daha sonra hocamızın belirttiği noktalara bu malzemeleri bırakarak ya da gömerek de ritüel tamamlanır.

Aşk Ritüeli Ne Zaman Etki Eder?

Büyü, ritüel gibi manevi çözümlere başvuran kişiler genellikle son çare olarak bu yola girmiştir. Dolayısıyla sabırları oldukça azdır. Çoğu kişi aşk ritüelinin yapıldığı anda etki etmesini ister. Bu şekilde hızlı bir etki elbette mümkündür. Hocamızın kudreti sayesinde anında etki eden ritüeller gerçekleştirilebilir. Ancak unutmayın ki tüm hayatınıza etki edecek olan bu tür konularda hızlı etkiden ziyade kalıcı bir etki amaçlanmalıdır. Kısacası hızlı değil, kesin etki için ritüel gerçekleştirilmelidir.

Aşk ritüelinin etki zamanı hakkında kesin bir süre vermek doğru değildir. Bu süre kişilerin arasındaki ilişki, yaşamış oldukları sorunlar, diğer çevresel etkenlere göre değişiklik gösterir. Ancak hocamızın yaptığı aşk ritüellerinin genellikle 3 günde etkisini göstermeye başladığını söyleyebiliriz. 3 günün sonunda kişide bazı değişimler başlar. 7 günün sonunda ise gözle görülür bir değişim kendini gösterir.

24 Saatte Etkili Aşk Ritüeli

Aşk ritüelleri arasında 24 saat gibi kısa bir süre içinde etkisini gösteren ritüeller vardır. Bu ritüeller oldukça kuvvetlidir. İşinin ehli bir medyum hocanın yönlendirmesi ve kullanacağı sembollerle 24 saatte etkili aşk ritüeli gerçekleştirilebilir.

24 saatte etki eden aşk ritüellerinde genellikle çeşitli semboller ve malzemeler kullanılır. Bunlar kaşık, sabun, iğne, ip, kırmızı elma, muska, mum, saç teli, karabiber gibi bilinen malzemeler oldukça yaygın olarak tercih edilir. Bu malzemeler ritüelin temelini oluşturmaz. Genellikle bu malzemelere okunacak dualar ve devreye girecek olan hüddamlar etki süresinin kısa olmasında etki eder.

Medyum hocamız aşık olması istenen kişinin aklına girmeniz için çeşitli dualar okur. Kişi için dakikalar saat, saatler gün gibi uzun gelir. Sabırsızlanır ve sizinle iletişime geçer. Eğer evini terk etmişse evine döner, nişan atmışsa yüzük takar, karşılıksız bir sevgiyse hemen gelip açılır. Bu şekilde kısa sürede istenen aşk ve sevgi ortamı sağlanır.

Uzaktan Aşk Ritüeli Yapmak Mümkün Mü?

Bazı durumlarda aşık olduğunuz kişiden ayrı düşmüş olabilirsiniz. Bu kişi sizi terk etmiş ya da hiçbir zaman bir araya gelme imkanınız olmamış olabilir. Örnek vermek gerekirse; sevdiğiniz kişi başka bir şehir ya da ülkede olabilir, eşinizden boşanmış ve bir daha aynı ortama girmiyor olabilirsiniz. Bu durumda aşk ritüeli yapmak mümkündür.

Aşk ritüeli için aşık olmasını istediğiniz kişiyle tanışıklığınızın olması gerekir. Sizi hiç tanımayan, adınızı dahi bilmeyen birine yapılacak olan aşk ritüeli etki etmeyecektir. Bunun yerine o kişinin sizi fark etmesi ve size sempati duyması için şirinlik büyüsü yapılabilir. İstediğiniz sonucu elde etmek için medyum hocamıza durumu tüm açıklığı ile izah etmeniz gerekir. Çünkü medyum hocamız verdiğiniz bilgilere göre en uygun malzeme, dua ve ritüelleri düzenlemektedir.

Aynı şekilde, ünlü kişilere de aşk ritüeli yapılmamaktadır. Tanışıklığınızın olmadığı oyuncu, şarkıcı, sosyal medya fenomeni, iş adamı, sunucu gibi kişilere aşk ritüeli yapılmaz. Bu kişileri size aşık edeceğiniz iddia eden kişilere de itibar etmemeniz gerekmektedir. Büyü, dua gibi metafizik konular bu tür gayriciddi amaçlarla yapılmamalıdır. Bu amaçla yapılan işlemler istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir.

Koca İçin Aşk Ritüeli Yapılır Mı?

Günümüzdeki evliliklerin çoğunda özellikle kocaların, eşlerine olan ilgisizlikleri büyük bir sorundur. Evliliklerin birçoğu erkeğin evine yeterince zaman ayırmamasından dolayı sarsılmaktadır. Bunun yanı sıra eşini başka kadınlarla aldatan çok sayıda erkek de vardır. Eşinden başka kadınlarla görüşen, sosyal medyada yazışan erkeklerin sayısı bir hayli yükselmiştir. Bu durum evliliklerin temelden sarsılmasına ve birçok yuvanın dağılmasına neden olmaktadır.

Eşinden yeterince ilgi görmeyen ya da aldatan eşini kendisine aşık etmek isteyen kadınlar da aşk ritüellerine başvurmaktadır. Medyum hocaların en çok yaptığı ritüellerden biri kocaları eşlerine aşık etmek içindir. Eğer eşler arasında sadece tatsız bir soğukluk varsa medyum hocanın hazırladığı dualarla kısa sürede düzelecektir. Ancak işin içinde boşanma aşamasına gelecek derecede bir soğukluk varsa bazı malzemeler kullanılarak aşk ritüeli gerçekleştirilir. Eğer eşler hala aynı evde yaşıyorsa, medyum hocanın hazırladığı özel sulardan yedirmek, yatak odasına muska yerleştirmek suretiyle etkili bir ritüel gerçekleştirilir. Evini terk eden koca için ise devreye hüddam sokmak gerekir.

Eşini başka bir kadın veya birden fazla kadın ile aldatan koca için ise ritüel iki aşamalı olarak gerçekleştirilir. Öncelikle aldatan kocanın eşi dışındaki diğer kadınlardan soğuması sağlanır. Daha sonra ise eşini sevmesi için aşk ritüeli gerçekleştirilir. Bu şekilde mutlu yuvaların kurulması sağlanır.

Aşk Ritüeli Nasıl Anlaşılır?

Kendinize ya da çevrenizden birine aşk ritüeli yapıldığından şüphe duyuyorsanız birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Aklınızda olmayan birine karşı aniden başlayan çok yoğun ve kuvvetli bir yakınlık duyuyorsanız,

Kötü ayrıldığınız, terk ettiğiniz eski nişanlı, sevgili ya da eşinize karşı bir anda yumuşadıysanız,

Bir kişiyi gece gündüz düşünüyorsanız,

İşinize, derslerinize odaklanmakta zorlanıyorsanız,

Son günlerde çok halsiz ve sürekli bir uyku halindeyseniz

Aşk ritüeli yapıldığından şüphe duyabilirsiniz. Ancak kesin ve net bilgiyi daima gerçek medyum hocalardan öğrenebilirsiniz.

Aşk Ritüeli Geri Alınabilir Mi?

Bir kişiye aşk ritüeli yapıldığından şüphe ettiniz diyelim, hemen kendini ispat etmiş, güvenilir bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz gerekir. Medyum hoca ile hal ve hareketlerinden şüphelendiğiniz kişi ile ilgili bilgileri doğru bir şekilde paylaşmanız son derece önemlidir. Medyum hoca, metafizik güçlerini kullanarak söz konusu kişiyi birine aşık etmeye yönelik ritüel yapılıp yapılmadığını öğrenir. Eğer bir ritüel yapılmışsa medyum hocamız bu ritüeli bozmaya yönelik olarak gerekli işlemleri uygular.

Aşk ritüelini geri almak için öncelikle ritüel sırasında herhangi bir sembol kullanılmış mı tespit etmek gerekir. Muska, tılsım, vefk veya herhangi bir malzeme kullanıldıysa bu malzemeler bulunup uygun şekilde imha edilmelidir. Eğer sadece dua ile ritüel gerçekleştirilmişse medyum hocamız ritüeli etkisiz hale getirecek, bozma duası yapacaktır.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu