Ritüeller

Bağlama Ritüeli

Aşk ve sevgi gibi duygular insanın tüm yaşamı boyunca en büyük yere sahip duygular arasında yer almaktadır. Bu duyguların bir ömür sürmesini sağlayan ise kişiler arasındaki bağdır. Dolayısıyla birbirini seven kişilerin bağlılıkları son derece önemlidir.

Aşk hayatının dışında aile ve iş ilişkilerinde de bağ kurmak büyük bir öneme sahiptir. Annesine, kardeşlerine, çocuklarına, eşine ya da işine bağlı kişiler daima daha mutlu ve başarılı olmuştur. Bu nedenle insanlar bağlama konusuna büyük önem verirler.

Bağlama Ritüeli Nedir?

Bağlama ritüeli isminde de anlaşılacağı gibi bir kişinin bağlamasını sağlamak amacıyla yapılan ritüeldir. Tabii ki bu ritüel sıradan bir işlem değildir. Birtakım duaların okunduğu, kutsal sembollerin kullanıldığı ve gerek görülmesi halinde metafizik varlıkların devreye sokulduğu oldukça özel bir ayindir.

Bağlama ritüelinin başarıyla sonuçlanması için kesinlikle doğru dualar, semboller ve sıra ile yapılması gerekmektedir. Bu tür işlemler özünde büyü kategorisine girdiği için son derece hassas ve tesirlidir. İşin ehli kimseler tarafından yapılan bağlama ritüeli çok kısa sürede güzel sonuçlarını göstermektedir.

Bağlama Ritüeli Neden Yapılır?

Bağlılık bir ilişkinin temel taşıdır diyebiliriz. Mutlu bir beraberliğe başlamanın şartlarından biri kişiler arasında bir bağ oluşmasıdır. Bu bağ zamanla sevgiye ve aşka dönüşür. Kişiler birbirini sever, birlikte bir yola girer, aile olurlar. Mutlu bir beraberliğe başlamak için bağlama ritüeli yapılabilmektedir.

Bazen de sevgiyle kurulan yuvalarda özellikle kocaların bağlılıklarında azalma olur. Eşiyle ilgilenmeme, evine gelmek istememe gibi olumsuz durumlar yaşanabilir. Hatta bazen eşini başka ya da kadınlarla aldatma gibi evliliği bitirme noktasına getirecek olaylar gerçekleşebilir. Bu durumda yuvasını kurtarmak isteyen hanımlar eşinin yeniden bağlaması amacıyla bu ritüele başvurmaktadır.

Evliliklerde boşanma, nişanlılıkta yüzük atma, sevgililikte ayrılma gibi durumlar yaşandığında da bağlama ritüeli ile çiftlerin yeniden bir araya gelmesi sağlanabilmektedir.

Aile içinde de anneler çocuklarının kendi sözünü dinlemesi, iş hayatında işini boş veren kişilerin işini önemsemesi için de bağlama ritüeli sıkça tercih edilmektedir. Ancak genel olarak bu ritüel karşılıksız aşka karşılık bulma, soğuyan eşi yeniden eşine bağlama gibi amaçlarla yapılmaktadır.

3 Günde Etki Eden Bağlama Ritüeli

Aşk ve sevgi gibi duygular yoğun olarak yaşanmaktadır. Hele ki uzun süredir aşk hayatında istediği noktaya gelmeyen kişiler oldukça sabırsız olabilmektedir. Bu nedenle hızlı etki eden bağlama ritüelleri tercih edilmektedir. Elbette her ilişkinin dinamikleri farklıdır. Kimisi hiç karşılık bulamadığı kişiyle bir ilişkiye başlamak isterken, kimisi devam eden ilişkisindeki sorunların çözülmesini ister.

3 günde etki eden bağlama ritüeli her durumda yapılmamaktadır. Öncelikle kişiler arasında yeni başlamış ya da başlamak üzere olan bir sevgi bağı olmalıdır. Yani evlenmiş boşanmış, nişan atmış, ayrılık yaşamış ya da hiç karşılık bulamamış aşklarda bu ritüel gerçekleştirilememektedir. Çünkü bu tür ilişkilerde başkaca etkenler söz konusudur. Bazen medyum hocanın o etkenleri öncelikli olarak çözüme kavuşturması gerekmektedir.

Sonuç olarak eğer arada ufak da olsa bir sevgi bağı kurulmuşsa, 3 günde etki eden bağlama ritüeli ile kısa sürede kesin sonuç elde edilebilmektedir. Bunun için güvenilir bir medyum hocaya adınızı, bağlamasını istediğiniz kişinin bilgilerini doğru bir şekilde iletmelisiniz. Medyum hocanın hazırlamış olduğu bağlama duası ile 3 günün sonunda mutlu beraberliklere adım atılmaktadır.

İlgisiz Koca İçin Bağlama Ritüeli

Evlilikler, eşlerin birbirlerine olan ilgi ve alakaları ile güzelleşmektedir. İlgisiz bir eş daima evlilikte büyük bir sorun olmaktadır. Özellikle erkekler, eşlerine ilgi gösterme konusunda başarısız olmaktadır. Eşine özel günlerde hediye almak, gün içinde arayıp halini sormak, sağlık durumuyla yakından ilgilenmek, eşine ev işlerinde destek olmak, şayet varsa çocuklarının bakımı konusunda sorumluluk almak, evine yeterli maddi kazancı getirmek, eşinin harcamalarını kısıtlamamak, çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak, başka kadınlara bakmamak gibi hareketler evliliği uzun süre huzurla sürdürmeye yardımcı olmaktadır.

Mutlu ve huzurlu yuvaların kurulması için kocalara yönelik bağlama ritüelleri oldukça sık tercih edilmektedir. Hatta medyum hocaların kapısını çalan kadınların büyük çoğunluğu bu konudan mustariptir. Dolayışla medyum hocaların en tecrübeli olduğu alanların başında gelmektedir.

İlgisiz kocayı bağlamak için yapılan ritüellerde kocaya ait bir fotoğraf kullanılır. Bu fotoğraf medyum hocanın hazırladığı ritüel duası eşliğinde kırmızı bir mumun ateşiyle yakılır. Bu şekilde ritüel tamamlanır. Ritüel tamamlandıktan sonra birkaç gün içinde ilgisiz koca eviyle ve eşiyle ilgilenmeye başlayacaktır.

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Her ritüelin yapılış şekilleri farklılık gösterir. Bazı ritüellerde sadece dualar edilir, bazılarında dua eşliğinde çeşitli sembollere yazılar yazılır, bazılarında ise metafizik varlıklar devreye sokulur. Bu seçenekler arasında nasıl bir yol izleneceği kişilere, aralarındaki ilişkiye ve son olarak istenen sonuca bağlıdır. Dolayısıyla hazır bir bağlama ritüeli tarifi vermek oldukça zordur. Bu nedenle internette ya da ritüel kitaplarında verilen tariflere itibar etmeyiniz.

Etkili bir bağlama ritüelinin genel hatları ise bellidir. Öncelikle nefesi kuvvetli, metafizik ilmine vakıf bir medyum hocadan yardım almak gerekmektedir. Medyum hocaya, bağlamasını istediğiniz kişinin adını, anne adını ve doğum tarihini doğru bir şekilde vermelisiniz. Medyum hoca içinde sizin de adınızın geçtiği, özel bir dua hazırlar. Bu dua İbranice, Arapça ya da Farsça dillerinden uygun olan ile hazırlanır. Medyum hoca duayı okur. Bazı durumlarda muska, kilit, ip, yiyecek ya da içecek gibi malzemeler de gerekebilir. Çünkü ritüelin tesir etmesi için birçok farklı malzemeden destek alınması son derece yaygın bir durumdur. Bağlama ritüeli tamamlandıktan sonra 3 ya da 7 gün içinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Evli Erkeği Bağlama Ritüeli

Sevgi ve aşk gibi hisler insana hiç olmayacak hatalar yaptırır. Bazen bilerek ya da bilmeyerek evli bir kişiyle beraberlikler yaşanabilmektedir. Bu durum elbette hem bir yuvayı yıkmak hem de zina olduğundan dolayı tercih edilmemelidir. Söz konusu kişiden uzaklaşmak, daha uygun bir kısmet beklemek gerekmektedir. Ancak aşk son derece güçlü bir duygudur. Dolayısıyla tüm kötü sonuçlarına ve günahlarına rağmen çoğu kişi aşkından vazgeçmemektedir.

Bir evliliği bitirmek daima kötü bir amaçtır. Dolayısıyla bu amaçla yapılan büyü ve ritüeller kara büyü kategorisine girmektedir. Özellikle içinde çocukların olduğu bir evliliği bitirmek son derece zordur. Bu yönde yapılacak olan büyüleri yapan medyum hocalar da vardır. Medyum  Hocamız ise bu konuda daima haklı olandan yana olmuştur. Sağlam temeller üzerine kurulmamış, başka bir büyü ile ya da kandırılarak kurulmuş evlilikler gibi durumlar için bağlama ritüeli yapmaktadır.

Fotoğraf İle Bağlama Ritüeli

Bağlama ritüelleri sırasında birçok sembol ve malzeme kullanılır. Eğer bağlamasını istediğiniz kişi ile görüşüyorsanız bu sembol ya da malzemeleri o kişiye yönelik olarak kullanmak gerekir. Örneğin ritüel sırasında hazırlanan muskayı o kişinin cebine koymak, evine yerleştirmek gerekebilir. Bazı durumlarda çeşitli yiyecek ya da içecekler vermek suretiyle etkili bir bağlama ritüeli gerçekleştirmek gerekebilir. Ancak bazı durumlarda bağlamasını istediğiniz kişi sizden çok uzakta olabilir. Bu durumda o kişiye herhangi bir malzeme ile ritüel gerçekleştirilememektedir. Bunun yerine medyum hocamız fotoğraf ile bağlama ritüeli gerçekleştirmektedir.

Fotoğraf ile bağlama ritüeli sırasında kişiye ait mümkün olduğunca en güncel fotoğraf kullanılır. Fotoğrafın arkasına çeşitli sembol ve dualar yazılarak, kırmızı bir mumun ateşiyle yakılır. Bu şekilde kişinin size bağlaması için ilk adım atılmış olur. Daha sonra medyum hocamızın hazırlamış olduğu dua günde 3 kere, yalnız olduğunuz bir odada okunur. 7 günün sonunda ritüel tamamlanmış olur.

Evde Bağlama Ritüeli Yapmak Mümkün Mü?

Herkesin medyum hocaların yanına gitme imkanı olmamaktadır. Bazı durumlarda ritüelleri evden gerçekleştirmek gerekebilmektedir. Deneyimli bir medyum hocanın rehberliğinde etkili bir bağlama ritüeli yapılabilir. Bunun aksine, internette ya da büyü kitaplarında hazır olarak verilen tariflere itibar etmemek gerekir. Unutmayın ki bu tür işlemler son derece hassas ve özel işlemlerdir. Yanlış bir sözcük bile işlerin dönülmez bir şekilde bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle ilk olarak güvenilir bir medyum hocaya başvurmak gerekmektedir.

Evde bağlama ritüeli için medyum hocanın hazırlamış olduğu bağlama duası mümkünse ezberlenir. Eğer ezberlemek mümkün değilse, hafif ışık olan bir odada kağıttan okunabilir. Ancak kesinlikle telefon, bilgisayar ya da tablet ekranından okunmamalıdır. Bu tür dijital aletler ritüel havasını olumsuz etkilemektedir. Bağlama duasını sabah ezanından hemen sonra ve yatsı ezanından sonra, sessiz ve loş ışıklı bir odada 3 kere okumalısınız. Bu işlemi 3 gün boyunca gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ritüele Perşembe günü başlayıp cumartesi gibi bitirmeniz daha etkili bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

Bağlama Ritüelini Bozmak Mümkün Mü?

Bağlama büyüsü, bağlama ritüeli yapılan kişilerde çeşitli değişimler meydana gelir. Bu değişimler kişinin kendisi ya da çevresindeki kişiler tarafından fark edilebilir. Bu durumda bağlama ritüeli yapıldığından şüphe edilebilir. Kudretli bir medyum hoca ile iletişime geçilerek bu şüphelerin doğruluk payı öğrenilir. Eğer kişiye bir bağlama ritüeli yapılmışsa bozulması için harekete geçilir.

Öncelikle ritüelin yapımında olduğu gibi bozulmasında da bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Kendi başınıza bu tür metafizik işlemleri yapmaya çalışmamalısınız. İstenmeyen sonuçlar karşınıza çıkabilir. Medyum hoca, bağlama ritüelini bozmak için öncelikle metafizik alemle iletişime geçerek ritüelin ne şekilde yapıldığını öğrenir. Eğer sadece dua ile bir ritüel yapılmışsa karşı dua hazırlanır ve bu dualarla ritüel etkisiz hale getirilir. Eğer bir sembol kullanılmışsa bu sembol bulunarak uygun şekilde yok edilir. Böylece kısa süre içinde bağlama ritüeli bozulmuş olur.

Kadınlara Bağlama Ritüeli Yapılır Mı?

Bağlama duası, bağlama ritüelleri kadın ya da erkek herkese yapılabilir. Sonuçta aşk hayatı iki kişiliktir. Bir tarafı da kadındır. Karşılıksız olarak aşık olunan bir kadının ilgisini çekmek için ya da devam eden bir ilişkide ilgisi azalan kadın için bağlama ritüeli yapılabilmektedir.

Kadınlar için bağlama ritüelinde genellikle yumurta kullanılır. Medyum hocanın özel olarak okuyup üflediği yumurtayı haşlayarak az pişirdikten sonra kadına yedirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde 7 gün içerisinde kadının hal ve hareketlerinde istediğiniz yönde değişimler meydana gelecektir.

Eğer kadına herhangi bir şey yedirip içirmek mümkün değilse bu durumda nefesi kuvvetli bir medyum hocadan yardım almak gerekmektedir. Medyum hocaya kadının adı, anne adı, doğum tarihi gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde vermelisiniz. Medyum hoca hazırladığı dua ve devreye soktuğu metafizik varlıklar ile kadının aklına ve kalbine hükmeder. Kadının kısa süre içinde size bağlamasını sağlar. Bu ritüelin etki etme süresi ise genellikle iki hafta şeklindedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu